Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Samozabarvovací brýlová skla - Transitions GEN 8

Samozabarvovací brýlová skla - Transitions GEN 8

Klára Seidlová 10.6.2020

V místnosti čiré, venku tmavé. Samozabarvovací brýle samy poznají, kdy vás mají chránit před sluncem

S přicházejícím létem začínají majitelé dioptrických brýlí opět intenzivně řešit, jak ochránit svůj zrak před slunečními paprsky. Kromě slunečních klipů, slunečních dioptrických brýlí nebo kombinace kontaktních čoček a klasických slunečních brýlí je tu ještě daleko důmyslnější varianta – samozabarvovací brýle.

Jak fungují? V interiérech jsou čiré, ale jakmile vyjdete ven, automaticky se zabarví přesně do té míry, aby vás co nejlépe ochránily před slunečním svitem. Samozabarvovací čočky totiž reagují na hladinu UV záření. Na přímém slunci se dokážou zabarvit až na 85 % a zcela tak zastanou funkci slunečních brýlí. Jen co vejdete do místnosti, velmi rychle se vrátí do čirého stavu.

Nová generace – ještě lepší funkčnost za staré ceny

K vyzkoušení samozabarvovacích brýlí máte teď ještě o pořádný důvod navíc. Nově je totiž dodáváme Transitions GEN 8 - nejnovější generaci samozabarvovacích čoček Transitions. V čem jsou lepší než sedmičky? Potěší vás nižší úrovní výchozího zabarvení, lepším UV filtrem a delší životností. Tato horká novinka ale hlavně daleko lépe reaguje na změnu prostředí. Na slunci se bleskově zabarvuje a v místnostech rychle přechází zpět do čirého stavu.

A víte, co je nejlepší? Že přes všechny tyto skvělé zlepšováky se nemění cena těchto profesionálních samozabarvovacích čoček.
V provedení Fotochromatic Profi 1,5 vás včetně povrchových úprav (tvrzení, antireflex, hydrofobní úprava) bude stát pár těchto čoček jen 3 499 Kč.
Odlehčenou verzi Fotochromatic Profi 1,6 s povrchovými úpravami pak u nás seženete za bezkonkurenčních 4 499 Kč za pár.

Brýlové obroučky se slevou na obrubu podle věku

       

Návštěva optika do domu je bezplatná a nezávazná

Dobrých zpráv není nikdy dost. Proto vám s radostí prozradíme ještě jednu.

Když se rozhodnete pořídit si samozabarvovací čočky, dostanete k nim designové obroučky skoro zadarmo. Na obruby rozdáváme slevu podle věku

Potřebujete jiné než samozabarvovací brýle? Pak si určitě prohlédněte naši galerii brýlí.

V záplavě designových kousků si svého brýlového favorita vybere opravdu každý.  

Slevu můžete využít jak při online nákupu, tak během osobní návštěvy OptikDoDomu u vás.  Během ní si můžete nové brýle vyzkoušet kdekoliv. Třeba ve vašem obýváku.

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my vám přivezeme bohatou kolekci dioptrických brýlí. Kamkoliv, nezávazně a zadarmo.

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!