Doživotní garance na brýlové obruby značky Icona a Jovita

Doživotní garance
  • záruka se vztahuje na jakékoliv poškození brýlové obruby
  • pokud brýle nepůjdou opravit, vložíme vaše dioptrická skla do nové obruby stejného modelu pouze za poplatek 299 Kč (+ poštovné a balné 115 Kč)
  • v případě, že daný model bude vyprodán, můžete si vybrat kterýkoliv jiný ve stejné hodnotě a doplatí se čočky za výhodnější cenu
  • nevztahuje se na běžné opotřebení používáním a nevztahuje se na poškrábání skel
  • nevztahuje se na partnerské obruby značky RayBan

Garance 100% kvality za příznivé ceny

Kvalita za příznivé ceny
  • OptikDoDomu tvoří spolu s výrobcem vlastní kolekce značkových brýlí Icona a Jovita, brýle jsou až o 50% levnější než v kamenných optikách, právě díky spolupráci s přímým výrobcem.
  • Originální sluneční a dioptrické brýle vyrábíme ve větších množstvích a prodáváme pouze skrze naši síť optických poradců, v sítích našich vlastních kamenných prodejen. Každé 2-3 měsíce vám představíme nové kolekce brýlí.
  • S naším výrobcem se pravidelně setkáváme přímo v jeho továrnách, kde provádíme pravidelně kontroly kvality, ale také na světových veletrzích.
certifikát CE

Všechny brýle mají certifikát „CE“

Tato certifikace znamená, že každá naše obruba a brýle prošla mezinárodní zkušebnou, která ji označila za zdravotně nezávadnou a vyhovující pro prodej v Evropě.

Aktuální recenze

Přečtěte si aktuální recenze našich zákazníků z nezávislého zdroje.

Zobrazit recenze zákazníků
E-book

E-book ZDARMA

Jak se vyrábí brýle

Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů

Reklamace bez starostí

Za každou naší činností jsou lidé, přestože se snažíme vše dělat na 100 %, jsou případy, kdy dojde k reklamaci.

Všechny reklamace řešíme individuálně a ihned - brýle nikde nepřekupujeme, nemusíme je shánět přes dodavatele, všechny naše obruby máme skladem, proto je vyřízení případných reklamací velmi rychlé.

Součástí každé zásilky je odpovědní lístek s adresou pro zaslání balíčku zpět do Náchoda. Poštovné hradíme za vás.

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí kontaktujte naši pobočku v Náchodě, kde zabrušujeme skla do brýlí.

Přímý kontakt: Klára Kašparová, 605 912 500, email: klara.kasparova@optikdodomu.cz.