Kdo je OptikDoDomu

Rok 2016 pro nás znamená podnikání v nové právní formě OptikDoDomu a to na společnost s ručením omezeným, s ohledem na dosažené obraty, kdy podnikat jako sdružení OSVČ nebylo již právně možné. Koncem roku 2015 jsme sdružení transformovali do připravené společnosti s ručením omezeným a navýšili tak základní jmění OptikDoDomu s.r.o.

O nás

V letech 2013 až 2015 došlo k nělikanásobnému růstu obratu firmy a především počtu zhotovených a dodaných dioptrických brýlí. V tomto období s námi začalo úzce spolupracovat několi „partnerských prodejen“ oční optiky a stabilizoval se počet našich vlastních kamenných prodejen.

Výrazně jsme rozšířili zázemí zábrusu, rozšířili skladové položky a modernizovali technické vybavení, tím se výrazně snížila doba dodání zakázky. Počet našich spolupracovníků přesáhl 300, pokrývající celou ČR. Většina OptikůDoDomu s námi zůstává spolupracovat již od roku 2010.

Média

OptikDoDomu v médiích
Podívejte se, co o nás napsali v médiích

jedinečný projekt OptikDodomu na ČT 24

Za klíčový lze považovat rok 2012, kdy jsme se stali 4. finalisty prestižní soutěže Živnostník roku pro celou ČR a ve stejném roce jsme skončili na 1. místě v rámci Středočeského kraje. Díky tomuto úspěchu jsme získali publicitu v tisku, rádiu i televizi a tak se o nás efektivně (levně) dozvěděla širší veřejnost. Tomu předcházela reportáž na ČT24 z jara 2011, kterou zaujala jedinečnost konceptu.

Začátek našeho podnikání se datuje k roku 2009. V té době jsme začínali jako zaměstnanci, kteří po večerech plánují, připravují a sní o tom, že se prosadí s vyjímečnou nabídkou, které bude težké konkurovat. Petr Seidl a Karel Maršík byli zaměstnaní v korporátních firmách a Klára Seidlová na mateřské dovolené.

Dnes se zdají být začátky úsměvné a zároveň velmi odvážné – celosvětově totiž řádila největší hospodářská krize.