Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Kde koupit kvalitní brýle v Praze za rozumnou cenu

Kde koupit kvalitní brýle v Praze za rozumnou cenu

Marta Gregorová 13.10.2014

 

Dobrá zpráva pro Pražany. Od 2. června máte možnost navštívit tak trochu jinou oční optiku.

 

Najdete ji v Hybernské ulici č.1013/34. Stojí za to ji navštívit. Již samotný název – OptikDoDomu Vás překvapí. Zákazníci, kteří mají s touto rodinnou optikou již své zkušenosti, jásají. Mají ji teď ještě blíž.

 

Rodinná oční optika OptikDoDomu píše svou historii už pátý rok. Na počátku byli manželé Seidlovi, kteří přišli jako první s unikátním projektem, který byl již oceněn titulem Živnostník roku.

Dobrý start, který by nepokračoval ve spanilou jízdu, kdyby nepřesvědčil.

 

OptikDoDomu dnes nabízí kvalitní dioptrické brýle nejen prostřednictvím internetového obchodu s certifikátem „Ověřeno zákazníky“, ale také prostřednictvím několika kamenných prodejen po celé republice. Strategií této oční optiky je kvalita, rychlost, záruka, bezkonkurenční cena a kompletní zákaznický servis.

Hledáte-li kvalitní dioptrické brýle a jste z Prahy, pak si návštěvu této prodejny nenechte ujít. A pokud váháte, rozumíme tomu, vyznat se v nabídce je složité. Navštivte tedy pro Vaši představu internetový obchod OptikDoDomu nebo si přečtěte reference zákazníků. OptikDoDomu najdete i na Facebooku.

Rondo demi

Rondo demi

Rondo demi
Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!