brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Máte rádi fialkovou barvu? Mrkněte na obruby Cervera violet, jsou neodolatelné. Jemná fialová barva v tmavém i světlém odstínu v kombinaci se světle šedivou je ladění, které musíte mít.
Za povšimnutí stojí také stranice modelu. Jemná linka a mramorový vzor je nanapodobitelný, nikde jinde ho nenajdete. Do obruby Cervera si můžete nechat zasadit čočky na blízko či dálku, uvidíte, že s brýlemi uděláte paráda v jakékoli situaci.
Jako dárek dostanete od OptikaDoDomu pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík. Největším bonusem je ale doživotní záruka na tyto pěkné obruby. Ať už si je poškodíte vlastním nebo cizím zaviněním, u OptikaDoDomu to není žádný problém. Nakupujte rychle, levně a se zárukou.
Spokojenost, rychlé dodání, krásně sedí
Jsou super
Super
Jsem maximálně spokojená s brýlemi.Jsem věrný zákazník.
super
Maximální spokojenost
Velká spokojenost s kvalitou.
Jednoduché, elegantní, příjemné na nošení
Lehké, vypadají luxusně, akorát mě jsou volnější a nedrží mě pevně na nose, to ale není až takový problém, mám je jenom na čtení
S brýlemi jsem maximálně spokojená 🕶️👍. A sluneční klip využívám denně. Děkuji za ochotu a profesionalitu všem pracovníkům na pobočce v Plzni.
Brýle už mám víc jak rok a jsem spokojena.
za mě dobrý. akorát velikost. lehké.
Na první pohled i dotek mi sedly, v ruce působí hodnotnějším dojmem - žádná hračka. Dobře sedí a nosí se. Nedoporučuji pro sport.
Tyto brýle vypadají parádně v klasické u sluneční variantě, velmi povedený design a služby Optik do domu jsou prostě bezkonkurenční…
Krásné brýle vhodné pro můj úzký obličej. Jsem moc spokojená.
Přidáno 4.6.2026
Přidáno 1.6.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 24.5.2026
Přidáno 23.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 19.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší