Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jakou barvu brýlové obruby zvolit?

Jakou barvu brýlové obruby zvolit?

13.10.2014

1-200x200.jpgKaždý rok jsou „in“ jiné barvy a podle toho i většina z nás barvy doplňků vybírá. Výstřední barvy jsou neokoukané, ale hůře se kombinují s oblečením. Barvu obruby bychom měli také volit podle toho, k jakému účelu brýle používáme. Nosíte brýle jako módní doplněk ? Pak zkuste výstřední barvy, které váš obličej rozsvítí. Pokud brýle nemáte jako sezonní doplněk a kupujete je na delší dobu, pak kombinujte jejich barevnost s vaším šatníkem. U brýlí, které budete nosit pouze na čtení, volte méně nápadnou obroučku, kterou můžete libovolně kombinovat s oblečením.

Ve výběru vám také může pomoci barevná typologie.

barevná typol..jpg

Jste-li jarní typ, pak máte světlou pleť se zlatavým nádechem, snadno se opalujete až do sytě hnědé. Vlasy jsou blond, světle hnědé nebo plavé se zlatavými odlesky. Oči jsou modré, šedozelené nebo hnědé. Pro vás se hodí obruby světlé až středně tmavé barvy. Ideální je meruňková, hráškově zelená, korálová, zlatohnědá.

Letní typ má narůžovělou pleť, olivový nádech. Až na velmi světlé typy se dobře opaluje. Vlasy jsou platinové blond, popelavé, středně a tmavě popelavě hnědé. Oči šedomodré, modrozelené, tmavě modré, tmavě hnědé, oříškové. Ideální barva obrub je šedomodrá, šedá, vínová, smaragdově zelená, starorůžová a fialková. Tomuto typu nebudou slušet ostré barvy.

U podzimního typu je pleť slonovinová, zlatobéžová, broskvová. Tento typ se špatně opaluje. Vlasy jsou načervenalé, teplé medové, zlatohnědé. Oči světle hnědé, tmavě hnědé, zelené. Tomuto typu sluší ostře oranžová barva obrub. Vhodné jsou všechny barvy podzimního listí. Olivová, khaki, žlutá, béžová, rezavě-hnědá. Ve studených barvách podzimní typ působí tvrdě.

{control cta horizontal}

Typ zimní má sněhurkovsky bílou pleť, až průsvitnou, chladně olivovou. Opaluje se snadno a rychle. Vlasy jsou sytě tmavě hnědé, hnědočerné nebo černé. Oči ledově modré, šedofialové, tmavě hnědé. Obruby jsou nejvhodnější jasné studené barvy a výrazné barevné kontrasty. Patří sem, sytě červená, modrá, žlutá, vínová, bílá a také černá barva. V teplých tónech bude zimní typ působit unaveně a ve světlých letních barvách nevýrazně.

 

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!