Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Výběr brýlových obrub

Výběr brýlových obrub

13.10.2014

th_multifokalni-a-bifokalni-bryle-undefined-vite-k-cemu-slouzi.jpgBrýle se výrazně podílí na vytváření osobnosti svého majitele. Při výběru brýlí proto není důležitý pouze vzhled, ale i výběr podle vašeho životního stylu. Také záleží zda chcete, aby si vaše okolí nových brýlí všimlo či nikoliv, i když to by byla jistě škoda. Mnoho lidí volí brýle jako doplněk, přesto že žádné nepotřebují a dotváří tak svojí image pomocí brýlí. Správně zvolené brýle dokáží zakrýt nedostatky a zvýraznit přednosti.

{control EBform ebook}

Zapřemýšlejte, kde budete brýle nosit. Brýle budou vypadat jinak do práce, než na sport či volný čas. Barvu zvolte podle vašeho typu a účelu. U brýlí do práce jde hlavně o image. Měly by zvýraznit serióznost a jedinečnost, volíme většinou konzervativnější barvy nebo vrtané brýle, které jsou nenápadné. Brýle pro sport musí být odolné proti nárazům a být z pevnějšího materiálu. Brýle, které nosíme ve volném čase, mohou býtodvážnější – nejrůznější tvary, barvy, designy. Prostě takové, které si jinde dovolit nemůžeme.

{control cta horizontal}

Nejpečlivější musíme být při výběru dětských brýlí. Dětské brýle musí vydržet nárazy a deformace a zároveň zajistit, aby se dítě neporanilo. Obruba musí dítěti sednout co nejlépe, jak za ušima tak na nose. Nejvhodnější je proto kovová obruba, kde jde snadno upravit nosník i stranice. Obruba nesmí být velká, aby nepadala z nosu, protože pak dítě přes brýle tzv. přehlíží, ale ani moc malá, aby se netvořily otlaky za uchem a na nose.

Správně vybrané brýle podtrhnou vaši osobnost a vylepší váš vzhled.

sleva590x100.gif

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!