Přihlášení
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Bifokální brýle - výhodně na blízko i na dálku

Bifokální brýle - výhodně na blízko i na dálku

Liliana Veselá 18.6.2021

Potřebujete brýle na blízko i na dálku a nechce se Vám je neustále přehazovat? Jednou z možností, jak tento problém vyřešit, jsou bifokální brýle. Bifokální brýle byly dříve velmi oblíbenou variantou, dnes jsou ovšem často nahrazovány brýlemi multifokálními, které na rozdíl od bifokálních brýlí umožňují vidění i na střední vzdálenost.

Co jsou tedy ty bifokální brýle?

Bifokální brýle korigují dvě vzdálenosti v jedné obrubě, a to na blízko a na dálku. Do plochy čočky určené na dálku je ve spodní části umístěn segment s dioptrickými hodnotami na blízko. Jak již bylo uvedeno, bifokální brýle neslouží pro korekci na střední vzdálenost. Bifokální brýle lze zhotovit i ve sluneční variantě.

Výhody a nevýhody bifokálních brýlí

  • Největší výhodou bifokálních brýlí je cena. Z víceohniskových dioptrických čoček jsou právě bifokální čočky nejekonomičtější variantou. Chcete-li tedy jedny brýle na blízko i dálku a nechcete moc utrácet, jsou pro Vás jednou z možností.

 

  • Nevýhodou je v tomto případě kromě chybějící korekce na střední vzdálenost především estetika. Vsazený segment na blízko je viditelný a přechod není plynulý, což nepůsobí esteticky zcela příjemně. Pro nositele to může být taktéž při užívání rušivé.

 

Akce na bifokální brýle

  • U nás můžete bifokální brýle zakoupit opravdu levně. V rámci naší oblíbené akce 1+1 můžete bifokální brýle zakoupit již od 4198 Kč a druhé brýle např. na blízko nebo dálku dostat zdarma. Všechny brýlové čočky získáte včetně povrchových úprav.

 

  • Potřebujete pouze jedny brýle? S využitím slevy na obrubu dle věku, která je vždy více než 50%, můžete pánské i dámské bifokální brýle objednat již od cca 2649 Kč.
Tropica purple

Tropica purple

2 099 Kč 1 899 Kč

Kde a jak objednat bifokální brýle?

Aby byly bifokální brýle dobře zhotoveny, je potřeba při výběru obruby zjistit i potřebné umístění segmentu na blízkou vzdálenost. Bifokální brýle z tohoto důvodu není vhodné objednat on-line, aby mohla být obruba správně zaměřena.Na našich kamenných prodejnách Vám kromě objednání můžeme zajistit také měření zraku pro zhotovení bifokálních brýlí. A pokud máte dioptrické hodnoty již naměřené, můžeme Vám zajistit návštěvu OptikaDoDomu.Jelikož chápeme, že bifokální brýle jsou investice do budoucnosti, nabízíme na dioptrické obruby Icona a Jovita doživotní garanci. Vaše brýlová skla jsou tedy v bezpečí.Ke všem našim dioptrickým brýlím navíc zdarma dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík jako dárek.

Možnosti nákupu
dioptrických brýlí u OptikDoDomu
Vybírejte
v pohodlí domova
ikonka s fajfkou - navštívíme vás zdarma po celé čr

Navštívíme vás zdarma
a nezávazně po celé ČR

ikonka předpisu

Stačí mít jen předpis
nebo znát svoje hodnoty

ikonka balíčku kurýra

Hotové brýle vám doručí
kurýrní služba

pozvat optikadodomu
E-shop
s virtuálním zrcadlem
náhledový obrázek notebooku s galerií OptikDoDomu
ikonka virtuálního zrcadla

Vyberte si obroučky online
pomocí virtuálního zrcadla

ikonka správné volby

Pomůžeme vám zvolit
správná brýlová skla

ikonka garance vrácení peněz

Garantujeme vrácení
peněz do 14 dnů

prohlédnout e-shop
Navštivte naši
kamennou prodejnu
ikonka přeměření zraku

Pravidelně měříme zrak

ikonka servisu brýlí zdarma

Veškerý servis brýlí
zdarma

ikonka velkého výběru obrub za nejlepší ceny

Velký výběr obrub
za nejlepší ceny

kamenné prodejny
E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2022 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!