Přihlášení
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
7 důvodů, proč si pořídit polarizační sluneční brýle

7 důvodů, proč si pořídit polarizační sluneční brýle

Liliana Veselá 2.2.2021

Slunce - potřebujeme jej k životu zcela nezbytně.

Odlesky slunečního svitu odrážející se od horizontálně položených ploch, např. od vodní hladiny, mohou být opravdu nepříjemné pro náš zrak, a v mnoha případech i nebezpečné.

Tomuto jevu se říká polarizace.

Polarizační sluneční brýle dokážou takové odlesky redukovat, a tím ulevit očím v mnoha situacích.

Kdy jsou tedy polarizační brýle nejvíce užitečné?

Kdy jsou tedy polarizační brýle užitečné?

Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, polarizační sluneční brýle se mohou hodit častěji, než jste doposud předpokládali.

  • Při řízení každý jistě zažil oslepení paprsky, které se odráží od mokré vozovky nebo čelních skel ostatních vozidel. V tomto případě Vám mohou polarizační brýle zajistit větší bezpečí na cestách.
  • Pobyt u vody může být mnohem příjemnější, než doposud. Ať už jste milovníkem jachtingu, rybářem nebo prostě jen rádi zavítáte na pláž, může Vám polarizační filtr brýlí přijít vhod.
  • Pokud si chcete v klidu přečíst např. časopis u bazénu, nebudete se muset již potýkat s nepříjemným oslněním.
  • Při jakémkoli sportu se mohou stát polarizační brýle nezbytností. Pokud rádi hrajete volejbal nebo milujete golf, jistě jste se s nepříjemným oslněním již někdy setkali.
  • Máte rádi zimní radovánky? Odraz světla od sněhu a ledu dokáže lidský zrak opravdu potrápit. Ať už chodíte po horách nebo holdujete zimním sportům, budou Vám Vaše oči opravdu vděčné, pokud si polarizační sluneční brýle nasadíte.
  • V každém běžném dni Vám ulehčí např. nahlížení do výkladní skříně při nákupu, eliminují nepříjemné odrazy světla od oken.
  • S polarizačními brýlemi uvidíte dobře i za nepříznivého počasí. Nezkreslují barvy a detaily zachovávají příjemně ostré.

 

Icona Papaja brown

Icona Papaja brown

909 Kč

Víte, jak poznáte, zda jsou brýle opravdu polarizační? Máme pro Vás návod!

 

Objednejte si polarizační brýle ještě dnes!

Pánské i dámské polarizační dioptrické brýle lze jednoduše objednat na našem e-shopu, kde na Vás čekají originální sportovní i elegantní modely pro každý den. 

Chcete opravdu odolné brýle do nepříznivých podmínek?

Právě pro Vás máme v nabídce hned několik modelů z materiálu Grilamid TR90, který Vás díky své pružnosti a pevnosti jistě nezklame.

Zdarma od nás dostanete ke každým slunečním brýlím jako dárek praktické pouzdro.

Nakupujte bez rizika! Pokud Vám brýle nebudou vyhovovat, můžete je bez udání důvodů vrátit.

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2022 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!