Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Polarizační sluneční brýle Icona - kolekce jaro 2020

Polarizační sluneční brýle Icona - kolekce jaro 2020

Karel Marsik 1.5.2020

Nová kolekce - polarizační sluneční brýle značky Icona

Mohou vůbec ještě výrobci slunečních brýlí něčím překvapit? Naše nová kolekce slunečních brýlí je důkazem, že to možné je.

Čím překvapí, aneb 3 + nové kolekce slunečních brýlí

1. Všechny sluneční brýle v nové kolekci mají polarizační brýlová skla

Nedá se srovnat s běžnými čočkami slunečních brýlí. Jedná se o speciální vrstvu na čočce, jež spolehlivě pohltí tu část světla, která nás oslňuje. Příkladem jsou např. odlesky od povrchů –ten známý pocit náhlého oslepení. To se vám s polarizačními brýlemi prostě nestane. A při řízení auta vás už nic nepřekvapí – a neoslní.
Více o tom, jaké výhody mají polarizačních brýle se dočtete zde.

2. Stejný model – různé barvy

Ačkoliv sluneční brýle jsou nejen důležité pro naše oči, každá žena i muž mají své oblíbené barvy, na které se prostě zvykli.
Právě proto nová kolekce nabízí modely v těch „top“ barvách, jako je černá, hnědá a i fialová. Můžete si nechat poradit od OptikaDoDomu, jaká se hodí právě pro vás, ale nejdůležitější je váš pocit.

3. Sluneční čočky v několika barvách

Barva čočky není jen barevně ladící s obrubami, ale každá barva má své přednosti. Mezi nejoblíbenější – díky univerzálními použití – patří hnědá a šedá čočka. Najdete zde ale také vínovou nebo zrcadlově modrou. 

Naše „hitovky“ pro ženy

Papaja wine v hnědé, černé a vínové. Brýle mají navíc trojitý pant.

Icona Papaja wine

Icona Papaja wine

 

Pánské polarizační sluneční brýle Beri black

V modré, černé nebo zelené barvě. Oceníte trojití pant a opět polarizační brýlová skla. V ceně brýlí dostanete zdarma pevné i mikrovláknové pouzdro na brýle.

Icona Beri black

Icona Beri black

 

Suma sumárum

Nová kolekce slunečních brýlí od OptikDoDomu je hrou barev, různých tvarů obrub, kvalitních materiálů. Koupit si sluneční brýle v běžném supermarketu nevyjde levněji. Naopak můžete utratit i tisíce za značkové sluneční brýle. Lepší službu ale neudělají.

Navíc OptikDoDomu je pohodlný nákup, kterým neriskujete. Kromě běžné 100% ochrany před UV zářením, kterou poskytují jakékoli kvalitní sluneční brýle, sluneční brýle s polarizační čočkou mají něco navíc. 

Objednejte si jednoduše sluneční polarizační brýle v našem eshopu.

 

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web