Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak vybrat vhodné brýle do auta

Jak vybrat vhodné brýle do auta

13.10.2014

160_F_35088778_gXFk1PHq4S6iHZ1LEMVKs5cOcpQBOMAv.jpgJestliže často řídíte, měli by jste brýle vybírat pečlivě.

Prvním krokem je výběr brýlové obruby, která by měla mít dostatečně široké zorné pole. Úzké dioptrické brýle by vás mohly nutit při pohledu např. na palubní desku, sklonit hlavu. Také stranice by neměly být moc široké, abychom viděli dobře do zpětných zrcátek. 

Brýlové čočky doporučujeme plastové, nejen z důvodu nižší váhy, ale také z bezpečtnostních důvodů.

Skloantireflex_OptikDoDomu_na prechodu.jpg se tříští a při nárazu by střepy ze skleněných čoček mohly poškodit oko.

Brýle, v kterých řídíte, by rozhodně měly mít kvalitní antireflexní vrstvu. Antireflexní vrstva eliminuje tvorbu odlesků od brýlových skel a propouští více světla od očí, čímž umožňuje lepší pohled do očí nositele. Antireflex pomáhá k rychlejšímu rozlišení detailů a při noční jízdě redukuje odlesky protijedoucích aut.

Pokud jste nositelem vyšších dioptrií, měly by jste uvažovat o ztenčených brýlových čočkách, díky kterým budou vaše brýle lehčí a estetičtější. 

OptikDodomu nabízí jedinečnou službu optických poradců - proškolený poradce Vám zodpoví Vaše otázky i  doporučí vhodné čočky včetně úprav, přesně podle Vašich individuálních požadavků.

{control cta horizontal}

Pokud by jste při řízení potřebovali střídat dvoje brýle, existují tzv. multifokální brýle, ve kterých jsou zabroušeny různé dioptrické hodnoty a nahradí tak dvoje až troje brýle. Plynulý přechod dioptrií v multifokálních brýlích zajistí pohodlné vidění na všechny potřebné vzdálenosti při pouhém pohybu oka.

 sleva590x100.gif

 

Jestli chcete, aby se vám brýle přizpůsobily i při řízení, jsou zde speciálně navržené brýlové čočky pro řidiče – čočky DriveWear. Jedná se o samozabarvovací polarizační čočky, které mění barvu podle intenzity slunečního světla, zlepšují ostrost vidění a zabraňují oslnění. Čočky DriveWear jako jediné čočky tmavnou i za čelním sklem automobilu.  

{control EBform recipe}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!