Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Věděli jste, 99% produkce brýlí je vyráběna v Asii?

Věděli jste, 99% produkce brýlí je vyráběna v Asii?

13.10.2014

asie.pngV odvětví produkce brýlí již dlouho neplatí, že to, co je z Asie, je předem odsouzeno do obchodů s průměrnou nebo nízkou kvalitou za nízké ceny. Asijší výrobci brýlí již dávno předběhli konkurenci z Evropy. Jsou totiž schopni zajistit vynikající kvalitu za nižší výrobní ceny. I majitelé světoznámých značek to pochopili a začali s těmito výrobci úzce spolupracovat. Čína se proto stala největším výrobcem brýlí a čoček. Sledování trendů, testování nových materiálů, analyzování výsledků veletrhů - právě z toho vyplývá vlastní tvorba kolekce.

 

 {control cta horizontal}

Mnoho z nás si povzdechne, že se jim tento trend nelíbí, a že nemá potřebu „nechat vydělávat" asijské výrobce. Ve většině případů ovšem nemáme na výběr. Navíc, trend přesunu výroby do Asie není jen doménou výroby slunečních a dioptrických brýlí. Tato záležitost se týká veškerého spotřebního zboží a bude nadále pokračovat a zřejmě ještě sílit i dalších odvětvích obchodu a služeb. Vzpomeňme na nedávné prohlášení Ministerstva dopravy - také dálnice u nás zřejmě začnou stavět asijské firmy.

sleva200x200.gif

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!