brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kočičí tvar obruby je velice moderní a oblíbený u dámské populace. Dioptrické obruby Icona Frances jsou navíc neobvyklé svým zdobením horní části očnice. Celý model je proto dost extravagantní a rozhodně ho nikde jinde nanajdete.
Icona Frances je v nabídce u OptikDoDomu hned ve třech barevných variantách. Všechny stojí za shlédnutí nebo vyzkoušení. Pokud si ze široké nabídky OptikDoDomu vyberete tento model, nechte si je u nás osadit dioptrickými skly Profi, které jsou včetně všech povrchových úprav.
Můžete využít některou z nabízených slev nebo akcí a získáte dioptrické brýle za rozumnou cenu s rychlým doručením, třeba až k vám domů.
Jako bonus nabízí OptikDoDomu doživotní garanci a dárek v podobě pevného pouzdra a mikrovláknového hadříku.
S těmito brýlemi jsem maximálně spokojená, určitě pořídím znovu.
Spokojenost. Sloužily mi dobře, až do doby než jsem je ztratil.
Jsou super, jen jsem si nechala málo ohnout nožičky za ušima. Sedí krásně. Obličej mám kulatý.
Brýle i po letech drží. Jsou pěkné
Obroučky mám již několik let a stále vypadají jako nové. Jsou pohodlné a lepší jsme zatím nenašla.
Super
Super brýle, pěkné padnou, v zimě nestudí. Jsem velice spokojen
Do brýlí jsem si nechala dát dioptrie a je to paráda, oči jsou chráněné před sluníčkem a zároveň skvěle všechno vidím
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 16.4.2026
Přidáno 16.4.2026
Přidáno 15.4.2026
Přidáno 15.4.2026
Přidáno 15.4.2026
Přidáno 8.4.2026
Přidáno 6.4.2026
Přidáno 3.4.2026
Přidáno 2.4.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší