Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak se navrhuje úspěšná kolekce slunečních brýlí

Jak se navrhuje úspěšná kolekce slunečních brýlí

13.10.2014


160_F_43828699_Q3wbjzPc9K9sskSJwklrp8IqHurwWVcn.jpgSluneční brýle
jsou módní doplněk a jako ostatní módní doplňky podléhají trendům. Na světě existují desítky tisíc tvarů brýlí, ale stále se navrhují nové, tak aby byl zajištěn jejich úspěšný prodej.

Jaké jsou předpoklady pro úspěšnou kolekci slunečních brýlí?

Tvůrce musí mít přehled o hlavních hráčích na trhu a o jejich záměrech, musí navštěvovat veletrhy, kde sleduje, jaké materiály se používají pro výrobu slunečních brýlí, zda bude vládnout brýlím plast nebo kov a musí odhadnout, jestli se pro další sezónu budou zdobit stranice třeba lesklými kamínky. Dalším důležitým faktorem je volba barvy, která bude použita v kolekci slunečních brýlí.

{control EBform factory}

160_F_43473486_oQ03kmhgAkEOCR9wPfJXLN4QTulotzbY.jpgMnoho lidí si řekne, že na úspěšné kolekci slunečních brýlí nic není, ale podvědomě si my všichni vybíráme trendy, které nás obklopují.

Tvorba originální kolekce zabere až 8 měsíců, na tomto blogu vás postupně seznámíme se všemi konkrétními (i méně uchopitelnými) kroky jak se navrhuje úspěšná kolekce slunečních brýlí.

{control cta vertical}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!