Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
I výběr brýlí je věda a nošení brýlí má svá pravidla, nevěříte?

I výběr brýlí je věda a nošení brýlí má svá pravidla, nevěříte?

13.10.2014


160_F_41299592_4V9EIwOhdQEr9CqA4C9CLVIL7fSA6WC1.jpgSluneční paprsky útočí a to hlavně v létě. Proto se nebojte Vaše dítě přesvědčit, že nošení dětských slunečních brýlí je prospěšné. Snažte se využít vhodných argumentů, aby vaše dítě přijalo brýle jako součást letních dnů. Většina odborníků se shoduje, že nejvíce je potřeba chránit zrak do osmnácti let.

Při výběru dětských brýlí doporučujeme postupovat obezřetně.

Ochranu před UV zářením sice dnes poskytují prakticky všechny dostupné brýle, ale pozor na kvalitu zpracování brýlí a tedy následnou životnost.

2-590x100.gif

160_F_40766240_rnK2SYgb1iO6hhotpE5T7m2ms796ypHf.jpgVedle ochrany je dalším důležitým faktorem, zda dětské brýle vašemu dítěti správně sedí. Tento úkol je tím obtížnější, čím je vaše dítě mladší. Při zkoušení dětských brýlí musíte brýle nejdříve nasadit a sledovat, zda brýle nejsou  příliš úzké a netlačí dítě za ušima. Ano, někdy to může trvat trochu déle:).

Brýle musí sedět na kořeni nosu a nesmí nechávat velký prostor nad očima, tak aby kryly veškeré úhly slunečního svitu. Určitě se také ptejte Vašeho dítěte, zda ho brýle netlačí a jak se v nich cítí. (pokud to dovoluje jeho věk), sledujte, zda se stranice dětských brýlí příliš nerozevírají.

{control EBform glass}

Důležitým faktorem při výběru brýlí je zabarvení čočky. Mnoho dětských brýlí se vyrábí s růžovou čočkou, která je sice moderní, ale příliš světlá a nechrání dostatečně zrak před intenzivním slunečním svitem. Pokud chcete, aby čočka chránila zrak, volte čočku hnědou nebo šedou.

Jak poznáte, že je čočka dostatečně tmavá?
Je to jednoduché, nevidíte dítěti do očí nebo vidíte jeho oči pouze minimálně.

160_F_43127151_D4nn7PIfmrZ80pmgtk7cz2wi1ScyHUqK.jpgMnoho dětí nosí brýle opravdu s nechutí. Vyberte jim brýle, které mají barvu nebo mají atraktivní potisk a dejte mu patřičně najevo, že jim opravdu dětské brýle sluší a kamarádi je s novými brýlemi přijmou s nadšením.

Sháníte dětské brýle? Zvolte takovou oční optiku, kde ke kvalitním brýlím nabídnou i servis.

Vyzkoušejte novou službu OptikDoDomu. Brýle Vám donesou ukázat a poradit až domů, vše nezávazně a za velmi atraktivní ceny.

{control cta horizontal}

A hurááá za sluncem!

optikdodomu02.jpg

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!