Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Víte, jak se poznají kvalitně vyrobené sluneční brýle?

Víte, jak se poznají kvalitně vyrobené sluneční brýle?

13.10.2014


12468775557YQDsd.jpgMnoho z nás již v minulosti poznalo, že přemrštěná cena nemusí být vždy zárukou kvalitního zboží. Mnohdy jsou vysoké ceny pouze odrazem nájmu v exkluzivní lokalitě nebo masivní reklamy v televizi. Další příčinou je cenová úroveň značky nebo snaha obchodníků, vydělat co nejvíce. U slunečních brýlí to platí dvojnásobně. Poradíme vám pár triků, které vám pomohou s výběrem kvalitních slunečních brýlí.

Sledujte kvalitu čočky

Podívejte se na čočku do světla, zda není poškrábaná nebo nemá nějaké vady, které mohou zkreslovat banner 1new.gifvidění. Pokud je čočka mírně znečištěná, nechte si ji vyčistit. Čistá čočka vám může odhalit výrobní nedokonalosti. Poškrábanou nebo vadnou čočku nikdy nekupujte - ani se slevou.
Brýle si nasaďte a projděte se s nimi. Podívejte se přes brýle na všechny strany - může se stát, že v některých částech čočka zkresluje obraz a to znamená, že čočka je v určitých mistech deformovaná.

Sledujte kvalitu rámu

134148265444WbII.jpgZkontrolujte, jak je rám kvalitní. Zda neobsahuje zbytky odlitků ve tvaru ostrých hran, které vznikly při vyjímání rámu z formy. To může způsobit nepříjemné tlaky při nošení brýlí. U kovových brýlí prohlédněte sváry, zda jsou kvalitně zpracované. To jsou ta místa, která mohou praskout nejdříve.

 

1-590x100.jpg

Prohlédněte si panty

Panty mohou být uvolněny nebo špatně usazeny do stranice. To by mohlo způsobit vylomení z rámu nebo stranice. Dvojitý nebo trojitý pant je vždy kvalitnější a odolává více manuální námaze a manipulaci s brýlemi. Zkontrolujte, zda je pant ve stranici usazen pouze lepidlem nebo zataven přímo do stranice.

{control EBform ebook}

Barvení

Barva musí být vždy jednolitá a hladká. Zkontrolujte barvu v ohybech brýlí a pantech - tam se loupe nejdříve. Pokud kupujete brýle s transparentním rámem, podívejte se na rám proti světlu, zda neobsahuje drobné krystalky nebo částice. Pokud ano, jde o brýle vyrobené z recyklovaného materiálu.

{control cta horizontal}

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!