Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Možnosti dioptrických slunečních brýlí

Možnosti dioptrických slunečních brýlí

Klára Seidlová 13.10.2019


Nemůžete z určitých zdravotních důvodů nosit kontaktní čočky, ale v létě chcete nosit módní sluneční brýle?
Řekneme Vám o různých možnostech dioptrických slunečních brýlí.

Sluneční dioptrické čočky do vhodných slunečních brýlí

Nejběžnějším typem slunečních dioptrických čoček jsou plastové čočky zabarvené buď do hněda nebo do šeda. Zabarvené jsou na 75% - stejně jako klasické sluneční brýle.
Pokud vyberete vhodnou sluneční brýli (rovné brýle s menšími očnicemi), nemusíte ani do čoček investovat hodně peněz. Standardní sluneční dioptrické čočky se cenově pohybují stejně jako čiré čočky.

Volit můžete i standardní úpravy jako tvrzení, antireflex nebo hydrofobní úprava.
Můžete volit také polarizační sluneční dioptrické čočky nebo čočky s různým zrcadlovými úpravami.

U OptikDoDomu si vyberete brýle s čirými čočkami a brýle s dioptrickými slunečními čočkami dostanete zdarma

Nyní jsou módní velké sluneční brýle a i u těchto modelů se dají za použití speciálně zabroušených čoček vyrobit dioptrické sluneční čočky.
Je zde řeč o speciálních 
čočkách PerformerČočky Performer vám spolehlivě nabízí ty nejlepší materiály a komplexní ochranu v jakémkoliv ohledu. Nevýhodou je jejich cena, která se pohybuje kolem 5 000 Kč/pár.

Sluneční dioptrické čočky lze zabrousit do všech dioptrických obrouček!

Vybírejte raději obruby typu celorám, vhodné jsou plastové obruby, v některých případech ani nepoznáte, že se jedná o dioptrickou obrubu. Zvolte zabarvení podle toho, zda je vám příjemnější hnědá nebo šedá čočka a podle barvy vybrané obruby. 

Sportovní dioptrické sluneční brýle?

Ideální variantou jsou sportovní sluneční brýle včetně dioptrického klipu, do kterého se zhotoví dioptrické čočky dle vašeho lékařského předpisu.
Podívejte se třeba na model Icona Sporty. Sportovní sluneční brýle, které mají možnost vložení optického klipu. Navíc mají výměnné čočky, brýle se dají využít za slunečného počasí se šedými čočkami nebo při zamračeném počasí se žlutými rozjasnujícími čočkami. Icona Sporty včetně dioptrických čoček pořídíte jen za 1299 Kč.

Sluneční klipy

V nabídce jsou dva typy klipů:

  • univerzální sluneční klip
  • klip dodáván přímo s konkrétním modelem brýlí

Univerzální, který se pomocí kolíčkového úchytu přesadí před dioptrické brýle. Tento typ je možné přizpůsobit tvaru a velikosti vaší obroučky. Výhodou je nízká cena a možnost použití pro více brýlí. Toto řešení je rychlé, ale není příliš elegantní. 

Vyberte si brýle s čirými čočkami u OptikDoDomu a druhé brýle se slunečními dioptrickými čočkami dostanete zdarma. 

{control cta horizontal}

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web