brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Stříbrnomodrá kombinace je dokonalá. Model Icona Mulga blue je navíc zajímavá díky zdobeným stranicím, které zaujmou v každém věku.
Model Icona Mulga je vhodná pro brýle na dálku i blízko. Pokud jste se rozhodli pro multifokál, tak s tímto model zazáříte.
Ke shlédnutí a k vyzkoušení jsou tyto brýle na všech našich kamenných prodejnách. Můžete si je vyzkoušet i při návštěvě našeho optika u vás doma. K dispozici je pro každého i přehledný eshop, kde si brýle můžete vyzkoušet díky našemu novému virtuálnímu zrcadlu.
Navíc jistě každého potěší dárek při nákupu kompletních brýlí. Dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
Veliká spokojenost.
Super brýle, pěkné padnou, v zimě nestudí. Jsem velice spokojen
Brýle jsou lehké, slušivé
Lehké, vypadají luxusně, akorát mě jsou volnější a nedrží mě pevně na nose, to ale není až takový problém, mám je jenom na čtení
Krásné brýle. Mají 3 drobné kamínky
Maximální spokojenost
Krásné a pohodlné brýle, zn. Relax používám léta a jsem max. spokojená!
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší