brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Černá lesklá barva je stálicí v každé kolekci dioptrických obrub Icona. Model Icona Warenda má navíc nápadité zdobení na stranicích, které celou obrubu vytrhne z jednotvárnosti.
Tento model je vhodné osadit jakýmikoli dioptrickými čočkami. Neodolatelně bude jistě vypadat se slunečními čočkami v šedé nebo hnědé barvě, získáte tak jedinečné sluneční dioptrické brýle, které jinde nepořídíte.
Navíc OptikDoDomu poskytuje doživotní garanci na obruby, proto své nové brýle můžete využívat bezestrachu o jejich poškození.
Nákup u nás je jednoduchý. Širokou nabídku máme na všech našich osmi kamenných prodejnách, na přehledném a jednoduše ovladatelném eshopu nebo si můžete objednat inovativní službu návštěvy našeho optika doma.
Veliká spokojenost.
Krásný extravagance
Skvělé brýle, které dobře sedí a drží na obličeji. Spokojenost.
Brýle mám již 4 roky a dobře slouží - naprosto bez problému. Vše drží nic se nepovolilo, jsou lehké. Perfektní.
Krásné brýle, rozzáří obličej.
Moc hezké obroučky, dobře se nosí :)
Pěkné brýle
Brýle jsou lehké, slušivé
Skvělé a slušivé brýle. Objednávám tento typ již potřetí :)
Syn si brýle velmi chválí, vypadají skvělé a jsou lehoučké.
Naprostá spokojenost, super že jsou i s klipem proti sluníčku.
Pěkné, dobře padnoucí.
S těmito brýlemi jsem maximálně spokojená, určitě pořídím znovu.
Brýle jsou skvělé, jsou naprosto mojí součástí a lidé mi je chválí. Cítím se v nich opravdu dobře.
Přidáno 4.6.2026
Přidáno 1.6.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 24.5.2026
Přidáno 23.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 19.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší