brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kovové hranaté obruby s hlubokou očnicí jsou lehké a zároveň praktické. Díky nastavitelnému nosníku padnou na každý kořen nosu.
Model Icona Darwin je v nabídce u OptikDoDomu hned ve třech barevných variantách. Všechny barvy jsou dokonale sladěny, brýle proto působí velice elegantně a jistě budou krásným doplňkem k nejednomu outfitu.
OptikDoDomu osadí dioptrické obruby jednoohniskovými i víceohniskovými čočkami, včetně všech povrchových úprav, přesně podle předepsané korekce zraku.
Kompletní brýle si můžete pořídit díky rozmanitým jednorázovým i dlouhodobým akcím za rozumnou cenu a doručíme vám je včetně pevného pouzdra a mikrovláknového hadříku.
Na první pohled i dotek mi sedly, v ruce působí hodnotnějším dojmem - žádná hračka. Dobře sedí a nosí se. Nedoporučuji pro sport.
S brýlemi jsem maximálně spokojená 🕶️👍. A sluneční klip využívám denně. Děkuji za ochotu a profesionalitu všem pracovníkům na pobočce v Plzni.
Maximální spokojenost
Moc hezké brýle s barevnými stranicemi....jsou lehoučké a s magnetickým slunečním klipem prostě SUPER.
pěkné, lehké
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší