brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Koho zajímá klasický styl s moderními prvky, zastavte se u naší dioptrické obruby Icona Caramba black. Je v tradičním hranatem tvaru černo/leského odstínu. V moderním pojetí jsou ale stranice. Ty plynule navazují na očnici ve stejné barvě i materiálu, tedy plastu. V polovině stranice se materiál mění na jemný kov, který je zakončen černou koncovkou, opět v plastu. Plastová část stranice je navíc doplněna o zdobný červený trojúhelník, který celý model rozzáří.
Obruby Caramba jsou vhodné pro zábrus čoček na dálku či blízko, ale zajímavě by jistě působily i jako sluneční dioptrické brýle. Můžete je tedy volit i pro zábrus slunečních dioptrických čoček v barvě šedé či hnědé.
Pokud se rozhodnete pro dioptrické brýle Caramba, můžete je mít navíc v barvě transparentní, růžové nebo hnědé.
Samozřejmostí jsou u OptikDoDomu slevy, které můžete využít i při nákupu obrub z nové kolekce. Využijte akci 1+1 druhé brýle zdarma nebo slevu na obrubu podle věku. Nové brýle vás potěší a nezatíží rodinný rozpočet.
Ke každým brýlím navíc dostanete u OptikDoDomu pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
Slušivé, dobře padnou a drží
Pěkné, dobře padnoucí.
sedí skvělé a dobře vypadají
Krásně sedí, mám již skoro rok a půl a nebyla na nich jediná vada. Skvěla práce
Na první pohled i dotek mi sedly, v ruce působí hodnotnějším dojmem - žádná hračka. Dobře sedí a nosí se. Nedoporučuji pro sport.
Dcera, 14 let - první brýle. Tyto si vybrala okamžitě bez váhání. Moc se jí líbí.
Krásně sedí, netlačí
Brýle jsou skvělé, dobře mi padnou.
Nejlepší sluneční brýle co jsem kdy měla
Nádherný, elegantní, velice příjemný brýle
krásné, moderní, lehoučké
Brýle mám jako sluneční a nosí se paradne, jsou lehoucke a ta modrá barva je proste dobra moc se mi líbí
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší