brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Veselé brýlové obruby v retro stylu. Růžovo/zlatá očnice má oválnou hlubokou očnici s plochou horní částí.
Stranice mají dokonale sladěné barevné kombinace s výrazným mramorovým vzorem uprostřed. Koncovky stranic jsou nastavitelné a barevně ladí ke zbytku brýlí.
Obruby jsou vhodné pro zábrus čoček na dálku i blízko a věřte, že pokud tyto obruby zvolíte jako své favority, určitě neprohloupíte. Rozhodně s nimi nezaniknete v davu. Obdiv sklidíte při jakékoli příležitosti.
Jako dárek při nákupu kompletních brýlí dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový čistící hadřík. Brýle tak ochráníte, pokud vám zrovna nebudou sedět na nose.
Ve volném čase si pohrajte a vyzkoušejte si brýle Loare online pomocí naší virtuální zkoušečky. Sluší vám? Neváhejte a objednávejte si je bezpečně online.
Krásné brýle, lehounké a perfektně sedi
Luxusní
Super 👌 maximální spokojenost 😇
Krásná barva a tvar. Jsou úžasný a krásně sedí :-). Jsem spokojená jak s brýlemi tak se službami OptikDoDomu. Doporučuji!
Jsou pohodlné a precizně vyrobené.
Pěkné, pohodlné, lehké. Výborně sedí. Spokojenost.
Brýle jsou krásné.
Perfektní 👍🤗
Výborně "sedí" na obličeji, zabraňují zamlžování, jsem spokojen
Skvěle sedí. S výběrem mi v kamenné prodejně pomohla slecna/paní. Byla moc milá a ochotná.
Skvěle sedí a clona proti slunci nemá chybu ! Vyzkoušeno v Turecku 👍🏻
Super ,krásně sedí, jsem maximálně spokojená.
Nádhera, jako vždy.Nechala jsem si dát fotochromatiku a ta rychlost zatmavení mě ohromila.
Přidáno 14.2.2026
Přidáno 13.2.2026
Přidáno 11.2.2026
Přidáno 11.2.2026
Přidáno 9.2.2026
Přidáno 9.2.2026
Přidáno 5.2.2026
Přidáno 4.2.2026
Přidáno 3.2.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 29.1.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší