brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Máte rádi fialkovou barvu? Mrkněte na obruby Cervera violet, jsou neodolatelné. Jemná fialová barva v tmavém i světlém odstínu v kombinaci se světle šedivou je ladění, které musíte mít.
Za povšimnutí stojí také stranice modelu. Jemná linka a mramorový vzor je nanapodobitelný, nikde jinde ho nenajdete. Do obruby Cervera si můžete nechat zasadit čočky na blízko či dálku, uvidíte, že s brýlemi uděláte paráda v jakékoli situaci.
Jako dárek dostanete od OptikaDoDomu pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík. Největším bonusem je ale doživotní záruka na tyto pěkné obruby. Ať už si je poškodíte vlastním nebo cizím zaviněním, u OptikaDoDomu to není žádný problém. Nakupujte rychle, levně a se zárukou.
2 v jednom, sluneční a čiré, jsem nadšená jak jsou lehké a perfektně sedí.
Hezké stylové brýle za dobrou cenu :)
Brýle jsou velmi dobré a slušivé.
Slušivé, módní, perfektne padnoucí, prostě vyhovující. Spokojenost veliká.
mohu jen doporucit, krasne sedi, netlaci, pohodlne a krasny doplnek, paní Ivetka umí vzdy krasne poradit, děkuji
Maximální spokojenost,perfektní přístup,rychlost vyřízení objednávky a super ceny
Za mne super !
Jsou super😊
Slušivé sluneční brýle.
Přijela skvělá a milá paní až domů, výběr byl víc než dostačující a brýlky padly jak ušité. :-)
Prostě výborní jsme naprosto spokojeni
Naprostá spokojenost. Syn si je vybral v podstatě sám a moc mu sluší. Pro mě je nejdůležitější, že je v pohodě nosí celý den.
Brýle splnily očekávání, vše v pořádku. Doporučuji
Přidáno 3.4.2026
Přidáno 2.4.2026
Přidáno 2.4.2026
Přidáno 19.3.2026
Přidáno 18.3.2026
Přidáno 16.3.2026
Přidáno 14.3.2026
Přidáno 13.3.2026
Přidáno 12.3.2026
Přidáno 12.3.2026
Přidáno 11.3.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší