brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Unisex dioptrické brýle s nádechem retro stylu zaujmou jemně laděnými tóny stříbrné, ocelové, šedé až černé. Nepatrně silnější kulaté brýlové obruby opticky zjemní ostřejší rysy hranatých typů obličeje.
Celorám je vhodný k zábrusu dioptrických čoček podle vašeho předpisu. Mohutněji působící obruby jsou vyrobeny z acetátu. Opticky je odlehčují tenké kovové stranice a acetátové koncovky. Esteticky model doplňuje nepatrné kovové zdobení na přední straně obrub i na stranicích a v podobě Icona hvězdy na koncovkách.
Brýle nabízíme jen u nás a to hned v dalších oblíbených barvách – hnědé a žíhané. Už tušíte, která barva bude pro vás ta „nej“, se kterou hravě sladíte svůj outfit?
Vsaďte na pohodlný a chytrý nákup dioptrických brýlí prostřednictvím OptikaDoDomu a nechte si přivézt hned několik modelů brýlí k vyzkoušení až k vám domů. Věděli jste, že na obruby Icona se vztahuje garance doživotní záruky?
Jsem spokojen a velice se dobře nosí.
Dárek pro přítelkyni, byla nadšená :-)
krasne bryle...
Perfektně sedí a obroučky umožňují neomezený výhled. Lesklá úprava obrouček pak velice usnadňuje čištění brýlí.
Pohodlné a lehké brýle
Jsou super, jen jsem si nechala málo ohnout nožičky za ušima. Sedí krásně. Obličej mám kulatý.
Maximální spokojenost, výborně sedí, nepadají za mě super
Brýle sedí perfektně. Možná jsou na mě širší po boku. Ale mají krásnou barvu a nepadají.
Přidáno 10.8.2026
Přidáno 10.8.2026
Přidáno 10.8.2026
Přidáno 3.8.2026
Přidáno 27.7.2026
Přidáno 27.7.2026
Přidáno 27.7.2026
Přidáno 26.7.2026
Přidáno 24.7.2026
Přidáno 23.7.2026
Přidáno 23.7.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší