Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Příspěvek pojišťovny a garance na obruby

16.11.2015

Dobrý den,

jsem u RBP pojišťovny a chci si nechat napsat nové brýle s cylindrickými skly ( plus osy )na krátkozrakost a vzhledem v 5-ti dioptriím samozřejmě odlehčená.Mohu se prosím zeptat,na kolik by mě to vyšlo u vás s předpisem?Kolik přispívá pojišťovna na obrubu a tato skla?Jaká je u vás záruka na obruby?Stalo se mi totiž,že se barva po cca půl roce začala loupat a brýle šly na opravu,já musela být týden bez nich a stejně se oloupaly znovu.Děkuji za info.

Dobrý den,
od 1.8.2019 byly změněny sazebníky zdravotnícho pojišťoven a ty přestaly přispívat na dioptrické brýle pojišťěncům starším 15 let.


OptikDoDomu garantuje doživotní záruku na obrubu - pokud se něco stane, a to i vašim přičiněním, dáme vám zcela novou obrubu za manipulační poplatek ve výsi 299 Kč.  Do té pak zdarma přesadíme čočky z původní (poškozené) obruby.


OptikDoDomu nabízí akci 1+1, druhé brýle zdarma, pokud vyberete obruby (stojí do 1 699 Kč) a ztenčené čočky v indexu 1,6 (stojí 1 999 Kč, čočky včetně úprav), můžete si vybrat druhé brýle včetně neztenčených čoček zdarma nebo druhé brýle včetně ztenčených čoček za pouhých 400 Kč.


Pokud budete chtít jen jedny brýle, můžete využít slevu na obrubu podle věku (sleva je vždy vyšší než 50%)

Autor: Milena

Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!