Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Kvalitní a levné dioptrické brýle

02.09.2014

Kolik u Vás stojí nejlevnější brýle?

Ačkoliv Vaše otázka je jednoznačná a rozumíme jí, stejně jednoznačná odpověď na ni není možná. Záleží nejen, jaké brýle máte na mysli, ale také na tom, jaký zvolíte způsob nákupu. Bez nadsázky garantujeme, že naše ceny jsou až o 50 % nižší než srovnatelné modely zvučných jmen. Pokud nakoupíte dioptrické brýle u nás prostřednictvím Optického poradce a využijete jedinečné akce 1 + 1 brýle zdarma, věříme, že konečná cena Vás mile překvapí.

Např. model Icona Virgo red stojí 1399Kč. V ceně nabízíme tvrzené čočky Ekonomy 1,5které jsou ale vhodné pouze u nízkých dioptrií a pro občasné nošení. Kvalitní a nejžádanější plastové čočky Profi 1,5 s hydrofobní a antireflexní úpravou pořídíte za 1799Kč. Celková cena těchto brýlí je tedy 3 198Kč. Toto ale nemusí být konečná cena. Pokud předložíte lékařský předpis, výše příspěvku Vám bude odečtena. Pokud využijete nákupu prostřednictvím Optického poradce, získáte možnost výjimečné slevy 1+1, kdy druhé brýle podle Vašeho výběru se stejně kvalitními čočkami a zabroušené podle Vašich dioptrií získáte zdarma. Tudíž za dvoje brýle zaplatíte oněch 3 198Kč nebo ještě nižší cenu, pokud máte lékařský předpis

icona-virgo-red_1.jpg

Jak se Vám dámské brýle Icona Virgo red líbí? Prohlédněte si i ostatní brýle originální značky Icona a Jovita. Rádi Vám při výběru pomůžeme a poradíme, jak ještě ušetřit.

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Veronika S.

Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web