Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Samozabarvovací brýle

02.09.2014

Nabízíte také samozabarvovací brýle a za jakou cenu?

Ano. V našem e-shopu optikdodomu.cz nebo v jakékoliv naší kamenné prodejně Vám nabídneme samozabarvovací brýle – brýle se samozabarvovacími čočkami. Pro Vaši představu a rychlejší orientaci Vám je představíme.

 th_cocky-fotochromatic-profi-plus-1-5_1.jpg                               th_cocky-fotochromatic-profi-plus-1-6_1.jpg

Fotochromatic profi plus 1,5                               Fotochromatic profi plus 1,6

za 4 499Kč                                                                      za 7 299Kč

Tyto samozabarvovací čočky řady Fotochromatic jsou vyrobeny nejnovější technologií samozabarvení Transitions VII – zaručují nejrychlejší zatmavení až na 85%, mají hydrofobní úpravu a sedmivrstvý antireflex (index ztenčení 1,5 nebo 1,6).

Pokud chcete ušetřit, máme pro Vás výjimečnou nabídku, bylo by škoda ji nevyužít, pokud o samozabarvovacích brýlích uvažujete. Nakoupíte-li samozabarvovací brýle prostřednictvím Optického poradce ušetříte peníze i čas.

 

  • K samozabarvovacím čočkám brýlová obruba značky Icona či Jovita ZDARMA. Kompletní samozabarvovací brýle za 4 499,-Kč.(pokud máte lékařský můžete mít další slevu až 372,-Kč).

  • 1+1 – obruba + čočky Fotochromatic Profi 1,5 a druhé brýle s čočkami Profi 1,5 zdarma

Výhodnější nabídku za odpovídající kvalitu samozabarvovacích brýlí byste jen těžko hledali.

Jistě se setkáte na internetu i s cenami kolem 2 000Kč – vždy si ale zkontrolujte jednotlivé parametry – materiál, technologii, úpravy (antireflexní a hydrofobní) a také garanci záruky.

Naše rodinná optika OptikDoDomu poskytuje na brýlové obruby doživotní záruku, a to i v případě zničení vlastní vinou.Autor: Jakub S.

Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web