Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak změnit image pomocí brýlí?

Jak změnit image pomocí brýlí?

13.10.2014

superman - image.jpgVe slavném filmu Superman, potřebuje hlavní hrdina změnit svou image, a tak si také nasadí brýle, rázem je z něj Clark Kent, mírný reportér, který pracoval pro Daily Planet, a nikdo nemohl říct, že je superhrdina.

Změna image vám může zvýšit profesní sebevědomí

Dioptrické brýle začalo nosit jako součást image hned několik slavných jmen, například Leonardo DiCaprio. Nikdy nebyl krátkozraký, ale na jeho nose se přesto čas od času brýle objeví.

anastacia-11.jpgAsi nejznámější nositelkou brýlí je rozhodně zpěvačka Anastacia. Dioptrické brýle začala nosit už v 7 letech a i když je zpočátku nenáviděla, postupem času si na ně zvykla a nyní si ji snad nikdo neumí představit jinak.

Hledáte způsob, jak zamaskovat svou pravou identitu? Nebo chcete měnit svou image dle potřeby?

Je úžasné, jak brýle mohou změnit vnímání vaší osoby. Brýle dokážou omladit, zpřísnit i dodat sofistikovaný výraz.

Dioptrické brýle již dávno nejsou pro ostudu. Naopak! Stále častěji po nich touží i ti, kteří žádnou oční vadou netrpí. Proč?

Protože dioptrické brýle jsou zajímavým a pěkným módním doplňkem. Člověk také v brýlích většinou vypadá starší a působí seriózněji.

To jsou hlavní důvody, proč lidé chtějí nosit brýle, i když nemusejí.

Byznys životní styl

1331757764o4wRUY.jpgJe důležité zvolit vhodné brýlové obruby - jednoduše řečeno - brýle ke společenskému obleku nebo smokingu vypadají vždy designově jinak než brýle k džínám a tričku.

 

Dioptrické brýle by měly zvýraznit serióznost a jedinečnost, zároveň by však neměly potlačit otevřenost.
Jedním z rysů byznys designu je fakt, že na stranici brýlí není uvedena žádná značka prestižního výrobce. V byznysu pracují lidé hodně na své individualitě – chtějí být dobře zapamatovatelní a rozpoznatelní, chtějí, aby design dioptrických brýlí byl i jejich vizitkou a součástí obličeje. U byznys kategorie se uplatňují i méně časté materiály, design je zaměřen spíš na detaily, obruba by na první pohled neměla vzbuditpozornost, spíš má být „rafinovaná".

2-590x100.gif

Sportovní a aktivní životní styl

Pokud budete vybírat brýle spíše pro volný čas, máte široký výběr možností. Správně zvolené obroučky v této kategorii vyjadřují uvolněnou náladu, nezávislost a svobodu. Chcete-li však zajít ještě dál, můžete si vybrat obruby z extravagantní kategorie - jsou vhodné zejména pro silné osobnosti, které bez obav boří společenské konvence.

{control EBform glass}

V centru pozornosti

Čím výstřednější dioptrické brýle člověk nosí, tím vypadá zajímavěji. Na zajímavosti přidávají různě vyřezávané obroučky nebo výrazné stranice.

Trendy dioptrické brýle jsou velmi výrazné, často neobvyklých kombinací. Výrazné dioptrické brýle budou v barvě červené, oranžové, tyrkysové, fialové, ostře růžové či zelené.

Většina lidí nosí brýle, aby viděli. Začíná ale velet nový módní trend - nosit brýle, aby byl dotyčný vidět.

Elegantní styl

12904164594E27F6.jpgElegantně vypadají odlehčené brýle – tenké stranice nebo můžete zvolit vrtané brýle - brýle bez rámečků, pouze se stranicemi. Ty jsou vhodné do společnosti. Zejména na ženě vynikne její róba a vrtané brýle jen podtrhnou její eleganci.

V Česku má většina lidí pouze jedny "hlavní" brýle a další, většinou starší model, v záloze.
Řada lidí si kupuje dioptrické brýle v neutrálních barvách, jako je černá a šedá, aby se jim hodily prakticky na každou příležitost a ke každému oblečení, účesu i líčení.

Když si ale kupujete brýle jen jako módní doplněk, můžete naopak experimentovat.  Navíc pokud si koupíte více druhů levnějších brýlí, budete vypadat originálněji a nápaditěji, než s jedněmi za vysokou cenu.

Kupte si jedny brýle od OptikDoDomu a druhé dostanete zdarma! Vyberte si brýle pro různé příležitosti - třeba jedny pro byznys a druhé pro volný čas.

Vyplňte formulář a my Vám sjednáme nezávaznou schůzku s optickým poradcem.

{control cta horizontal}

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!