Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Pro brýle nemusíte do optiky

Pro brýle nemusíte do optiky

Klára Seidlová 9.1.2017

Nové dioptrické brýle? Důvěřujte, ale prověřujte.

To se vyplatí vždy, ačkoliv je jednodušší – a to zdaleka neplatí jen o dioptrických brýlích- „vzít, co je po ruce" a třeba si i připlatit – je to rychlé a jednoduché.
Co na tom, že se může stát, že po nějakém čase brýlové obruby prasknou, brýlové čočky se po pár týdnech poškrábou a vy budete muset koupit nové. Proto stojí za to něco vědět, něco prověřit.

Dioptrické brýle ihned, do týdne nebo do měsíce?

Pokud nosíte brýle a právě teď sháníte nové dioptrické brýle, pak se před vámi otevírají veliké možnosti:

 • koupit dioptrické brýle na čtení v supermarketu nebo na benzinkách
 • koupit dioptrické brýle u vašeho očního lékaře
 • koupit dioptrické brýle v nejbližší oční optice
 • objednat si brýle přes eshop
 • objednat si optika do domu a vybrat si brýle v klidu a za poloviční ceny

Je pochopitelné, že čas jsou peníze a čas bez brýlí, pokud se nám staré rozbily, může přinášet velmi nepříjemné a někdy neřešitelné situace. Proto je potřeba vědět, že...

Hotové čtecí brýle

Výběr je veliký, najdete v prodeji i brýle na čtení do 2,0 dioptrií. Jenže – ani v tom nejlepším běžném obchodním domě nenajdete dioptrické brýle, které by zohledňovaly rozdíly v potřebné korekci na obě oči, rozdílé PD číslo nebo astigmatismus. 
Hotové čtecí brýle jsou vhodné pro krátkodobé používání. 

Brýle z optiky od očního lékaře

Náš oční lékař má malou oční optiku přímo v čekárně. Je to dobrý tah – ale velmi často také za vyšší cenu, než byste sehnali dioptrické brýle jinde.

V nejbližší optice

Pokud ji máte na dosah, je to prima, ale nemáte tak srovnání, máte svým způsobem omezenou nabídku. Lidé na vesnicích nebo malých městech nemají moc na výběr a ve velkých městech se zase v nabídkách konkurenčních očních optik ztrácejí.

Brýle přes e-shop

Zvykli jsme si tak nakupovat cokoliv. Koupíme-li např. kuchyňského robota přes eshop a on nám po měsíci přestane fungovat, zařídíme reklamaci a vrátí se nám peníze. Jenže bez kuchyňského robota se prostě chvilku obejdeme. Bez brýlí většinou ne.
Na internetu najdete desítky online očních optik – dokonalé bludiště. Chce se vám bloudit a po rozklikání osmé webové stránky nevědět, co bylo na první? Máme pro vás řešení a prověřené samotnými zákazníky.

OptikDoDomu – vše v jednom

Oční optika OptikDoDomu je unikát u nás i ve světě.
Nabízí jednak dioptrické brýle ve svých kamenných prodejnách, jednak prostřednictvím e-shopu a unikum je právě ve službě, kterou vám jiná oční optika nenabídne – stačí jen vyplnit na internetových stránkách jednoduchý formulář a objednat si bezplatnou a nezávaznou návštěvu Optického poradce u vás doma.

Je to přesně to, co si pod touto službou představíte – pokud si návštěvu objednáte, přijede kamkoliv podle času, který určujete vy, Optický poradce a s sebou přiveze speciální kufr plný brýlových obrub. A to vše jen proto, aby vám je nabídl k vyzkoušení.
Pokud si nevyberete, nic se neděje. Pokud si dioptrické brýle objednáte, můžete si zároveň domluvit jednu z několika nabízených slev – podle toho, která bude podle vás a pro vás nejvýhodnější a již do týdne se můžete těšit na nové dioptrické brýle, navíc s doživotní zárukou na brýlové obruby (a to i v případě vady způsobené vlastní vinou).

Proč byste měli důvěřovat OptikDoDomu

 • Nemusíte do optiky, přijedeme za Vámi.
 • Výběr brýlí v klidu s Vašimi nejbližšími.
 • Kompletní brýle až o 50% levněji.
 • Proplatíme Vám příspěvek od pojišťovny.
 • Doživotní garance na brýlové obruby.
 • a navíc reference reálných zákazníků

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!