Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak poznat originální brýle Ray-Ban?

Jak poznat originální brýle Ray-Ban?

Marta Gregorová 9.10.2018

Značka Ray-Ban je pojem, ikona – mít Ray-Ban prostě zní dobře.

Ne vždy platí, že značka znamená lepší a zaručená kvalita, ale značka Ray-Ban je opravdu záruka té nejvyšší kvality. Tedy, pokud jste nenarazili na kopii...

Malý průzkum brýlí Ray-Ban vám zabere jen pár minut

1. Plastové brýle Ray-Ban nemají žádné spoje – jsou vyrobeny z jednoho kusu. Prohlédněte si je

2. Pravé brýle Ray-Ban nejsou nápadně lehké. Nejsou křehké. Mají uvnitř stranic podpěry z kovu (jsou např. vidět u průhledných stranic). Potěžkejte si brýle a pokud se vám zdá, že jsou podezřele lehké, pak pátrejte dál, dost pravděpodobně se totiž jedná o kopii.

3. Zaměřte se na logo Ray-Ban (někdy také jen RB) na čočkách. Originální značkové brýle Ray-Ban mají logo vyryté – stačí se jen podívat na logo ve světle, abyste rychle zjistili, jestli není náhodou přilepené nebo vyryté poněkud neesteticky. Na první pohled je vyryté logo téměř neviditelné.

4. Věnujte pozornost číslu modelu, které najdete na vnitřní straně stranice. Vždy je zde uvedeno RB a za tím vždy čtyřmístné číslo a pak až další písmena a čísla. Pokud si nejste jistí, pak stačí porovnat čísla např. na webových stránkách www.ray-ban.com.

5. Detail na nosníku. Velmi nenápadně vtlačená písmena RB, na která padělatelé prostě občas (naštěstí) zapomenou.

6. Pokud jste provedli tento malý průzkum a nic podezřelého jste nenašli, pak je skoro jisté, že vaše brýle Ray-Ban jsou originální. Na první pohled od vydařených kopií jsou k nerozeznání a zaplatíte za ně třeba i lákavější nižší cenu. Takový nákup se vám ale opravdu nevyplatí.

 

 

 

 

            Poznejte originalitu Ray Ban

Kde pořídit zaručeně originální brýle Ray-Ban?

Naše oční optika OptikDoDomu má již  svoji vlastní originální značku brýlí - Icona a Jovita. Ctí originalitu a kvalitu.
Právě proto se rozhodla rozšířit svůj sortiment o značku Ray-Ban, o které je přesvědčena, že se jedná opravdu o jedny z nejkvalitnějších světově známých značkových brýlí.

Mnohé společnosti nabízí brýle Ray-Ban za lákavé ceny, ale pokud taková společnost nemá kamenné prodejny, pak riskujete.
Když si objednáte dioptrické brýle Ray-Ban u nás, pak vám garantujeme originální modely.

Proč byste zrovna nám měli věřit?

Nabízíme vám exkluzivní službu – bezplatnou a nezávaznou návštěvu optického poradce u vás doma. Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a sdělit nám, že byste měli zájem si o dioptrické brýle Ray-Ban.
Přivezeme je až k vám domů a klidně s vámi shora uvedenou kontrolu provedeme. Co vy na to?

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!