Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Tom Cruise a Ray Ban

Tom Cruise a Ray Ban

Klára Seidlová 13.5.2016


Tom Cruise a Ray Ban

Co mají společné? Tak např. Riskantní podnik (Risky Business) – film, ve kterém Tom Cruise jako puberťák Joel má k dispozici prázdný dům. Už na plakátu této povedené komedie osmdesátých let je sexy Tom Cruise s velkými tmavými brýlemi. A kdo film viděl, tuší, že brýle Tomu Cruisovi alias Joelovi opravdu „sekly“ a svým způsobem sehrály svou roli dobře. 

Než si je ale Tom Cruise nebo Michael Jackson nasadili a oblíbili, musely si brýle Ray Ban projít pěknou řádku let.

Ray Ban - na začátku byla stížnost...

Kolem roku 1929 to byla právě stížnost letců americké armády, kteří si „už tehdy“ dovolili stěžovat, že jim časté oslnění slunečními paprsky ztěžuje jejich práci a oprávněně se obávali následných zdravotních problémů.

Poměrně rychle byla jejich stížnost vyslyšena a americká společnost Bausch Lomb vyrobila plastový prototyp „Anti-Glare“ (proti odleskům) se zelenými skly a již o rok později si firma nechala patentovat kovové sluneční brýle Aviator.

 

Ray-Ban-Aviator-Top-Gun-Tom-Cruise.jpgRay Ban Aviator. Byly zlaté barvy, velmi lehké a poskytovaly ochranu před UV zářením. Dokázaly také minimalizovat infračervené paprsky. 

V té době přesahovaly standardy vyráběných modelů a měly našlápnuto na cestu vzhůru nikoliv prostřednictvím reklamní masáže, ale tím, že se staly oblíbenou značkou filmových hvězd i jiných celebrit zvučných a „viditelných“ jmen. 


Plastové brýle – nový materiál v 50. a 60. letech

Nový tvar, nový materiál – plast, nový model Ray Ban Wayfarer. Ten se stal spolu se svým kovovým předchůdcem nejprodávanějším modelem brýlí ve světovém měřítku. 
V roce 1999 prodala společnost Bausch & Lomb tuto značku italské společnosti Luxottica Group za 640 milionů dolarů. A ta ji vlastní dodnes. 
Sluneční a dioptrické brýle Ray Ban se staly stále žádanějšími a „zahrály“ si ve více než šedesáti filmech. A pravděpodobně budou hrát dál.

Zkuste si brýle Ray Ban právě teď

Ano, opravdu právě teď u nás. Vyberte si z velké nabídky slunečních a dioptrických brýlí Ray Ban a vyzkoušejte si je online.
Je to snadné, zvládnete to. I kdyby to měl být poslední krok, tak zcela jistě se aspoň chvilku budete cítit jako celebrita. 
A proč ne? Pošlete fotku svým známým a prostě se rozhodněte.

Rodinná oční optika OptikDoDomu rozšířila svůj sortiment o brýle Ray BanNení tomu dlouho a téměř obratem zaznamenala veliký zájem. Není divu. Pokud máte vyzkoušeno online, můžete za několik málo dní vyzkoušet dioptrické brýle Ray Ban na vlastní oči.

 

Vyplňte na našich stránkách jednoduchý formulář. Obratem vás oslovíme. Nelekněte se, když vám nabídneme bezplatnou a zcela nezávaznou návštěvu našeho optického poradce u vás doma.

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

Sdělte nám jen předem, že máte zájem o značkové dioptrické brýle Ray Ban. Optický poradce vám celou řadu brýlí značky Ray Ban přiveze až domů.
Co vy na to? O tom, že „to“ fakt funguje, najdete třeba zde.

 

 

 

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web