Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Tom Cruise a Ray-Ban

Tom Cruise a Ray-Ban

Marta Gregorová 8.12.2018

Co mají společné? Tak např. Riskantní podnik (Risky Business) – film, ve kterém Tom Cruise jako puberťák Joel má k dispozici prázdný dům. Už na plakátu této povedené komedie osmdesátých let je sexy Tom Cruise s velkými tmavými brýlemi. A kdo film viděl, tuší, že brýle Tomu Cruisovi alias Joelovi opravdu „sekly“ a svým způsobem sehrály svou roli dobře. 

Než si je ale Tom Cruise nebo Michael Jackson nasadili a oblíbili, musely si brýle Ray-Ban projít pěknou řádku let.

 

 

 

Ray-Ban - na začátku byla stížnost...

Kolem roku 1929 to byla právě stížnost letců americké armády, kteří si „už tehdy“ dovolili stěžovat, že jim časté oslnění slunečními paprsky ztěžuje jejich práci a oprávněně se obávali následných zdravotních problémů.
Poměrně rychle byla jejich stížnost vyslyšena a americká společnost Bausch Lomb vyrobila plastový prototyp „Anti-Glare“ (proti odleskům) se zelenými skly a již o rok později si firma nechala patentovat kovové sluneční brýle Aviator.

       

                    Tom Cruis brýle Ray-Ban zviditelnil

Ray-Ban Aviator byly zlaté barvy, velmi lehké a poskytovaly ochranu před UV zářením. Dokázaly také minimalizovat infračervené paprsky. 
V té době přesahovaly standardy vyráběných modelů a měly našlápnuto na cestu vzhůru nikoliv prostřednictvím reklamní masáže, ale tím, že se staly oblíbenou značkou filmových hvězd i jiných celebrit zvučných a „viditelných“ jmen. 

Plastové brýle – nový materiál v 50. a 60. letech

Nový tvar, nový materiál – plast, nový model Ray-Ban Wayfarer. Ten se stal spolu se svým kovovým předchůdcem nejprodávanějším modelem brýlí ve světovém měřítku. 
V roce 1999 prodala společnost Bausch & Lomb tuto značku italské společnosti Luxottica Group za 640 milionů dolarů. A ta ji vlastní dodnes. 
Sluneční a dioptrické brýle Ray-Ban se staly stále žádanějšími a „zahrály“ si ve více než šedesáti filmech. A pravděpodobně budou hrát dál.

Zkuste si brýle Ray-Ban právě teď

Ano, opravdu právě teď u nás. Vyberte si z velké nabídky slunečních a dioptrických brýlí Ray-Ban
Je to snadné, zvládnete to. I kdyby to měl být poslední krok, tak zcela jistě se aspoň chvilku budete cítit jako celebrita. 
A proč ne? Pošlete fotku svým známým a prostě se rozhodněte.
Rodinná oční optika OptikDoDomu rozšířila svůj sortiment o brýle Ray-Ban

Není tomu dlouho a téměř obratem zaznamenala veliký zájem. Není divu. Brýle Ray-Ban můžete za několik málo dní vyzkoušet na vlastní oči.

Vyplňte na našich stránkách jednoduchý formulář. Obratem vás oslovíme a nelekněte se, když vám nabídneme bezplatnou a zcela nezávaznou návštěvu našeho optického poradce u vás doma.

Sdělte nám jen předem, že máte zájem o značkové dioptrické brýle Ray-Ban. Optický poradce vám celou řadu brýlí značky Ray-Ban přiveze až domů.
Co vy na to? O tom, že „to“ fakt funguje, si přečtěte třeba zde.

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!