Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Nezapomínejte na sluneční dioptrické brýle

My, co nosíme dioptrické brýle, míjíme stojany se slunečními brýlemi, buď naprosto s chladnou hlavou, nebo naopak s povzdechnutím, že kvůli naší potřebné korekci potřebujeme brýle dioptrické.

Není důvod vzdychat, možná naopak... My přece potřebujeme kvalitní sluneční dioptrické brýle a ne barevně lákavé modely, které vydrží maximálně jednu sezónu.

Jaké jsou možnosti?                                                                                    IvaM-1.JPG

Proč dát přednost dioptrickým slunečním čočkám?

Jednoznačně je toto řešení nejpohodlnější. Pozor, do všech slunečních brýlových obrub není možné sluneční čočky zabrousit. 

Sluneční dioptrické čočky se dají vložit do jakékoliv dioptrické obruby. Plastové obruby vypadají se slunečními čočkami k nerozeznání od klasických slunečních brýlí.

A kolik zaplatíte za sluneční dioptrické brýle?


Vybrané modely slunečních brýlí se slunečními čočkami stojí 1299,-Kč. (Icona Ice, Icona Vogue, Icona Norma)

Vybrat si můžete kterékoliv dioptrické obruby (1499,-Kč), sluneční dioptrické čočky s úpravami hnědá nebo šedá barva (1799,-Kč). Na obrubu dostanete slevu podle věku. Celkem cca 2,000,-Kč.

Více o akci zde.

Cenově nejvýhodnější je akce 1+1, druhé brýle zdarma. K vašim dioptrickým brýlím s čočkami včetně povrchových úprav si můžete vybrat druhé brýle se slunečními dioptrickými čočkami zdarma.

Více o akci zde.

 

Už počítáte?

Představujete si, jak budete obíhat optiky a tlumočit jim, co byste chtěli?
Kdepak:-)

Jděte na to chytře a využijte bezplatné a nezávazné návštěvy Optického poradce u vás doma. Jednoduše si ho zde objednejte. Přijede kamkoliv i s kufrem slunečních obrub. Můžete si je vyzkoušet, zeptat se, která varianta by bylo pro vás tou nejlepší. Pokud si vyberete, do 7 dnů vám nové sluneční dioptrické brýle doručíme až domů včetně čistícího hadříku, to vše v pevném brýlovém pouzdře.

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

 

 

Copyright © 2009-2019 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web