Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Co byste měli vědět o Ray-Ban

Co byste měli vědět o Ray-Ban

Marta Gregorová 7.3.2019

Kdo by je neznal. Sluneční a dioptrické brýle Ray-Ban jsou stálicí, ikonou a značkou, o které se mluví. Její začátky se datují již k roku 1937. Od té doby jsou „in", což se o mnoha jiných světově známých značkách brýlí říct nedá.

Čím jsou brýle Ray-Ban tak výjimečné?

Když pomineme fakt, že do podvědomí lidí se dostaly mj. také díky tomu, že je nosili, nosí a dost pravděpodobně nosit budou, světové hvězdy – herci, zpěváci atd., jedná se o originální a kvalitní brýle, které poznáte na první pohled. Těžko bychom si jich všimli na politicích. Ale Tom Cruise, Madona nebo Michael Jackson jim pomohli dosáhnout velkou slávu.

Co byste o brýlích Ray Ban měli vědět?

Ray-Ban Aviator – první model proslulé značky, tzv. pilotky byly, jsou a budou „in", jejich obliba neustává. Velké a kulaté brýle vyrobené z kovu, mají nejčastěji dvojitý nebo trojitý můstek a velmi tenké brýlové obruby

Ray-Ban Wayfarer – plastové brýle, nejprodávanější brýle, typický tvar – silné brýlové obruby a nápadný sklon stranic jsou oblíbené u zákazníků, kteří mají rádi retro styl.

Brýle-Ray Ban jako produkt placement ve filmech – v roce 1983 se prodalo přes 350 tisíc brýlí a o tři roky později již téměř 1,5 miliónu brýlí.

Dioptrické brýle Ray-Ban – původní modely najdete pod označením Ray-Ban original Wayfarer, novější modely Ray-Ban New Wayfarer pak jsou více zaoblené.

 

          Značka Ray Ban je záruka kvality

Paleta barev a tvarů – od klasiky Ray-Ban Wayfarer s černými brýlovými obrubami po nekonečné spektrum barev a jejich kombinací.

Na výběr máte dioptrické brýle Ray-Ban v celorámových obrubách, v poloobrubách i tzv. vrtané brýle bez obruby.

Sluneční a dioptrické brýle Ray-Ban se vyrábějí z pevného prvotřídního kovu, pevného a odolného plastu nebo z karbonu.

Brýle Ray-Ban Wayfarer sluší opravdu skoro všem.

Celé kolekce Ray-Ban Wayfarer si stále udržují charakteristický moderní styl 50. let (navržený Raymondem Stegemanem).

Bez nadsázky jsou sluneční a dioptrické brýle Ray-Ban nadčasovým kvalitním evergreenem na světovém trhu.

Značku Ray-Ban nyní vlastní italská společnost Luxottica.

Vyzkoušejte si dioptrické brýle Ray-Ban 

Je to snadné a bude vás to bavit. Už jste si vybrali, ale riskovat nákupem online se vám nechce? Rozumíme tomu. Stačí, když nám sdělíte, že máte zájem o dioptrické brýle Ray-Ban.

Nabízíme vám – jako jediná optika u nás – exkluzivní službu – bezplatnou a nezávaznou návštěvu optického poradce u vás doma. Už teď se můžete inspirovat a projít si naší galerií brýlí.

Už víte, které budete chtít vyzkoušet doma? Přivezeme vám je.

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!