Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Co byste měli vědět o RayBan

Co byste měli vědět o RayBan

Klára Seidlová 30.3.2016

Zaostřeno na brýle Ray Ban

Kdo by je neznal. Sluneční a dioptrické brýle Ray Ban jsou stálicí, ikonou a značkou, o které se mluví. Její začátky se datují již k roku 1937. Od té doby jsou „in", což se o mnoha jiných světově známých značkách brýlí říct nedá.

Čím jsou brýle Ray Ban tak výjimečné?


Když pomineme fakt, že do podvědomí lidí se dostaly mj. také díky tomu, že je nosili, nosí a dost pravděpodobně nosit budou světové hvězdy – herci, zpěváci atd., jedná se o originální a kvalitní brýle, které poznáte na první pohled. Těžko bychom si jich všimli na politicích. Ale Tom Cruise, Madona nebo Michael Jackson jim pomohli dosáhnout velkou slávu.

Co byste o brýlích Ray Ban měli vědět?

Ray Ban Aviator – první model proslulé značky, tzv. pilotky byly, jsou a budou „in", jejich obliba neustává, velké a kulaté brýle vyrobené z kovu, mají nejčastěji dvojitý nebo trojitý můstek a velmi tenké brýlové obruby

Ray Ban Wayfarer – plastové brýle, nejprodávanější brýle, typický tvar – silné brýlové obruby a nápadný sklon stranic jsou oblíbené u zákazníků, kteří mají rádi retro styl.

Brýle Ray Ban jako produkt placement ve filmech – v roce 1983 se prodalo přes 350 tisíc brýlí a o tři roky později již téměř 1,5 miliónu brýlí.

Dioptrické brýle Ray Ban – původní modely najdete pod označením Ray Ban original Wayfarer, novější modely Ray Ban New Wayfarer pak jsou více zaoblené.

Paleta barev a tvarů – od klasiky Ray Ban Wayfarer s hnědými černými brýlovými obrubami po nekonečné spektrum barev a jejich kombinací.

Na výběr máte dioptrické brýle Ray Ban v celorámových obrubách, v poloobrubách i tzv. vrtané brýle bez obruby.

Sluneční a dioptrické brýle Ray Ban se vyrábějí z pevného prvotřídního kovu, pevného a odolného plastu nebo z karbonu.

Brýle Ray Ban Wayfarer sluší opravdu skoro všem.

Celé kolekce Ray Ban Wayfarer si stále udržují charakteristický moderní styl 50. let (navržený Raymondem Stegemanem).

Bez nadsázky jsou sluneční a dioptrické brýle Ray Ban nadčasovým kvalitním evergreenem na světovém trhu.

Značku Ray Ban nyní vlastní italská společnost Luxottica.

Vyzkoušejte si dioptrické brýle Ray Ban 

Je to snadné a bude vás to bavit. Už jste si vybrali, ale riskovat nákupem online se vám nechce? Rozumíme tomu. Stačí, když nám sdělíte, že máte zájem o dioptrické brýle Ray Ban.

Nabízíme vám – jako jediná optika u nás – exkluzivní službu – bezplatnou a nezávaznou návštěvu Optického poradce u vás doma. Už teď se můžete inspirovat a projít si naší galerií brýlí.

Už víte, které budete chtít vyzkoušet doma? Přivezeme vám je.

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

 

 

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!