Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Víceohniskové brýle – chytré řešení

Víceohniskové brýle jsou brýle s čočkami na více než jednu vzdálenost. Jaké se hodí právě vám?

Bifokální brýle 

Bifokální brýle jsou chytrým a relativně levným řešením pro korekci vidění na dálku a na blízko. Tato skvělá vychytávka už je známá více než 200 let.

Princip

Bifokální brýle představují spojení dvou dioptrických čoček – v horní části čočky pro vidění do dálky, v dolní části pro vidění na blízko.

Výhody bifokálních brýlí

Nevýhody bifokálních brýlí

Cena bifokálních brýlí

Bifokální čočky pořídíte u nás za 2 499 Kč. Toto ale nemusí být cena konečná. Na brýlové obruby k těmto čočkám získáte slevu, kterou si sami vyberete.

Dáte přednost slevě na obruby podle věku nebo využijete možnosti akce 1+1, kdy jako druhé brýle získáte zdarma jednoohniskové brýle s čočkami Profi 1,5 podle vaší potřeby.

Prohlédněte si Slevy na brýle zde.

 

Multifokální brýle 

Představují možnost korekce vidění na dálku, na blízko i na střední vzdálenost. První dojem tedy je, že máte vyhráno. Bezesporu patří multifokální brýle (někdy nazývané progresivní) k velmi žádaným.

Princip

Jsou pohodlným řešením, když potřebujete korekci na „všechny" vzdálenosti.

Výhody multifokálních brýlí

Nevýhody multifokálních brýlí

Ačkoliv i naše vlastní zkušenosti potvrzují, že jde opravdu jen o počáteční nezvyk, vycházíme našim zákazníkům vstříc a nabízíme možnost vyzkoušení si multifokálních brýlí na dobu jednoho měsíce.
Pokud zjistíte, že byste se raději vrátili ke kombinaci dvou brýlí (na dálku a na blízko), pak vám obratem podle vašeho přání brýle zhotovíme.

Cena multifokálních brýlí

Naše cena je 6 999 Kč za Multifokal Profi 1,5, je to cena počáteční, kolik zaplatíte, záleží na vás – v každém případě méně. Vy si totiž vyberete slevu, která je pro vás výhodnější. Garantujeme vám slevu 30 % na multifokální čočky, pokud chcete jen jedny brýle.

Pokud byste raději měli ještě jedny dioptrické brýle, např. jen na čtení, pak vězte, že díky naší akci 1+1 je od nás získáte ZDARMA.
Nejen odborníci, ale i „zkušení nositelé multifokálů" tvrdí, že je dobré mít kromě jedněch multifokálních brýlí ještě jedny brýle na potřebnou vzdálenost, nejčastěji pro korekci na blízko.

Prohlédněte si Slevy na brýle zde.

 

Kancelářské brýle

Využijete, když pracujete denně na počítači a stále dokola sundáváte a nandáváte brýle – na klávesnici, na monitor, na dokumenty apod.

Princip

Jejich design je vytvořen tak, aby umožňovaly ostré vidění přes odpovídající dioptrické hodnoty na všechny na pracovišti potřebné vzdálenosti. 

Výhody kancelářských brýlí

Nevýhody kancelářských brýlí

Cena kancelářských brýlí

Kancelářské čočky Profi 1,5 u nás pořídíte za 6 999 Kč. Zdá se vám cena vysoká? Pak ji snížíme.

Vybrat si můžete na brýlovou obrubu s těmito čočkami slevu podle věku. Pokud byste raději měli „v zásobě" ještě jedny dioptrické brýle např. na čtení, pak je od nás budete mít v rámci akce 1+1 ZDARMA.

Víceohniskové čočky přinášejí jistě v mnoha ohledech vyšší komfort. Pokud si nevíte rady, jaký typ čoček zvolit, rádi vám poradíme. Také s nimi máme vlastní zkušenosti.

 

Dobrá zpráva

Nikam nemusíte chodit, nikam nemusíte telefonovat – stačí jen vyplnit jednoduchý formulář. Do 24 hodin zavoláme my vám. Nabízíme vám totiž něco, co vám jiná optika nenabídne – možnost využít bezplatně a nezávazně objednání si návštěvy Optického poradce k vám domů nebo kamkoliv si budete přát.

Je to jdinečná možnost, jak se poradit, které víceohniskové čočky jsou vhodné právě pro vás, jak si vyzkoušet brýle a v případě zájmu si dohodnout nejvýhodnější slevu.


O tom, že to opravdu funguje, svědčí reference našich zákazníků.

 

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

Copyright © 2009-2019 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web