Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
V sítích optik zaplatíte za brýle více

V sítích optik zaplatíte za brýle více

Marta Gregorová 9.1.2018

Pojďme shánět dioptrické brýle

Zde jsou fakta, která by vás mohla zajímat nejvíce. 

 • Oční optika OptikDoDomu nabízí, jako jediná v ČR, bezplatnou a nezávaznou návštěvu – přijedeme až domů a to kamkoliv po celé ČR. Žádná jiná síť optik zvučných jmen, jako je např. zmíněný GrandOptical, FOKUS optik nebo Eiffel optic, vám toto nenabídne.

 

 • Na našich webových stránkách najdete ceny za dioptrické obruby od 1 699 Kč do 2 499 Kč

 

 

 • Spočtěte si třeba cenu u osvědčeného prodejce brýlí – Eiffel optic nebo jiných. Nepřijde vám cena za brýle 3 500 Kč mnoho? U nás máte ale za tuto cenu brýle dvoje. Je pravda, že právě tato síť Eiffel optic je oblíbená také proto, že její prodejny najdeme v mnoha velkých obchodních a nákupních centrech po celé republice. A to je pohodlné. A lákavé. A taky dost drahé.

 

 • Dioptrické brýle nekupujeme denně. Vždy chceme kvalitu a garanci. Jen jediná síť optik – OptikDoDomu - vám dá garanci doživotní záruky na brýlové obruby, a to i v případě, že si je poničíte vlastní vinou.
  Navíc i na našich stránkách se dozvíte, že reklamace řešíme obratem, nečekáte 30 dní, sami víme, že brýle potřebujete opravit nebo upravit co nejdříve, všechny obruby máme skladem a nemusíme je shánět přes dodavatele.

 

 • Jen pro přehlednost – síť FOKUS optik má svých 160 provozoven rozmístěno ve více než 90 městech po celém Česku. Eiffel optic má celkem 32 poboček po celé ČR a GrandOptical 59 prodejen. Naše společnost má zatím 7 prodejen a několik málo partnerských prodejen. Je pro vás počet prodejen důležitý? 

 

 • Přibližně stovka vyškolených optických poradců je připravena vás navštívit kdekoliv po celé ČR.

 

 

 

 

Přijďte se přesvědčit přímo do některé z našich prodejen nebo využijte možnosti oné zmíněné služby bezplatné a nezávazné návštěvy Optického poradce u vás doma.

 • Hotové brýle dostanete standardně do 7 dnů kurýní službou.
 • Součástí zásilky je i odpovědní kupon - pokud se vám s brýlemi cokoliv stane a potřebujete řešit reklamaci, poštovné za vás hradíme my.
 • Ke každým brýlím vám přidáme zdarma pevné pouzdro a čistící hadřík.
 • Platit u nás můžete podle vaší volby dobírkou či převodem na účet, přijímáme také poukázky Sodexo, Benefit, Benefit plus, Unišek a Edenred.
Talas red

Talas red

1 999 Kč

 

Přejeme vám při výběru vašich brýlí šťastnou ruku a „chladnou hlavu".

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

 

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!