Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
V sítích optik zaplatíte za brýle více

V sítích optik zaplatíte za brýle více

Klára Seidlová 15.1.2016

V sítích optik zaplatíte za brýle více

Pojďme shánět brýle

Zde jsou fakta, která by vás mohla zajímat nejvíce. 

 • Oční optika OptikDoDomu nabízí jako jediná v ČR bezplatnou a nezávaznou návštěvu – přijedeme až domů a to kamkoliv po celé ČR. Žádná jiná síť optik zvučných jmen, jako je např. zmíněný GrandOptical, FOKUS optik nebo Eiffel optic, nenabídne.
 • Na našich webových stránkách najdete konečné ceny za kompletní brýle – včetně pevného pouzdra a čistícího hadříku, které od nás dostanete jako pozornost. Např. cena za naše všechny brýlové obruby je do 1 499 Kč (všimli jste si toho rozdílu, že neuvádíme „od", ale „do"?) Průkazné a zcela jasné jsou možnosti slev na brýle – víte, jak velká sleva je a z jaké ceny.
  Ve většině sítích optik začínají ceny obrub od 1 500 Kč a zákazník je omámen lákavými procentuálními slevami.
 • Spočtěte si třeba cenu u osvědčeného prodejce brýlí – Eiffel optic nebo jiných. Nepřijde vám cena za brýle 3 000 Kč mnoho? U nás máte ale za tuto cenu brýle dvoje. Je pravda, že právě tato síť Eiffel optic je oblíbená také proto, že její prodejny najdeme v mnoha velkých obchodních a nákupních centrech po celé republice. A to je pohodlné. A lákavé. A taky dost drahé.
 • Dioptrické brýle nekupujeme denně. Vždy chceme kvalitu a garanci. Jen jediná síť optik – OptikDoDomu vám dá garanci doživotní záruky na brýlové obruby, a to i v případě, že si je poničíte vlastní vinou.
  Navíc i na našich stránkách se dozvíte, že reklamace řešíme obratem, nečekáte 30 dní, sami víme, že brýle potřebujete opravit nebo upravit co nejdříve, všechny obruby máme skladem a nemusíme je shánět přes dodavatele.
 • Jen pro přehlednost – síť FOKUS optik má svých 90 provozoven rozmístěno ve více než 45 městech po celém Česku. Eiffel optic má celkem 35 poboček po celé ČR a GrandOptical 52 prodejen. Naše společnost má zatím 5 prodejen a několik málo partnerských prodejen. Je pro vás počet prodejen důležitý? 
 • Přibližně stovka vyškolených optických poradců je připravena vás navštívit kdekoliv po celé ČR.

 

 

Přijďte se přesvědčit přímo do některé z našich prodejen nebo využijte možnosti oné zmíněné služby bezplatné a nezávazné návštěvy Optického poradce u vás doma.

 • Hotové brýle dostanete standardně do 5ti dnů kurýní službou.
 • Součástí zásilky je i odpovědní kupon - pokud se vám s brýlemi cokoliv stane a potřebujete řešit reklamaci, poštovné za vás hradíme my.
 • Ke každým brýlím vám přidáme zdarma pevné pouzdro a čistící hadřík.
 • Platit u nás můžete podle vaší volby dobírkou či převodem na účet, přijímáme také poukázky Sodexo, Benefit, Benefit plus, Unišek a Edenred.

 

Přejeme vám při výběru vašich brýlí šťastnou ruku a „chladnou hlavu".

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

 

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!
Zavření bota Foto chatbota

Líbí se Vám tyto brýle? Vyzkoušejte si je pomocí
3D zkoušečky