Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Bifokální brýle

Bifokální brýle

Klára Seidlová 19.11.2015

Bifokální brýle 

Jak vypadají bifokální brýlové čočky?    

V horní části mají brýle dioptrickou čočku pro korekci vidění na dálku, v dolní části vložen dioptrický segment  pro vidění na blízko.frame bifocal.jpg

 

Vše má své pro a proti. Jaké jsou výhody a nevýhody bifokálních brýlí?

Výhody

  • Jedny brýle na dvě vzdálenosti (na dálku i na blízko).
  • Ve srovnání s tzv. multifokálními brýlemi nižší pořizovací cena.
  • Pro starší lidi, kteří mají problémy s motorikou rukou, nebo pro lidi po úraze, jsou bifokální brýle velkou pomocí a vítaným pohodlím díky tomu, že není třeba střídat brýle se dvěma různými korekcemi.
  • A něco navíc - výhody objednání u OptikDoDomu:

Objednejte si bifokální brýlové čočky u osvědčené společnosti OptikDoDomu.

Proč?

K těmto brýlím nabízíme procentuální slevu na brýlovou obrubu podle věku (např. je-li vám 60 let, máte slevu 60 %, je-li vám 30 let, sleva na obruby je 70 %). Cena za bifokální brýlové čočky je 2 499 Kč. Odečteme vám slevu na předpisy od jakékoliv zdravotní pojišťovny.

Nevýhody

  • Možná o nich nemáte dostatek informací – pak je vhodné konzultovat s vaším očním lékařem, jestli je tento typ brýlových čoček vhodný právě pro vás.
  • Pokud si bifokální brýle pořídíte, chvilku si na zmiňovaný předěl budete muset zvykat. Jednak na to, že je viditelný, a také na přechod zaostření zraku na dálku a na blízko.
  • Bifokální čočky nejsou také příliš vhodné pro práci s počítačem – právě díky tomu, že neumožňují ostré vidění na tzv. střední vzdálenost (zhruba od 0,5 m do 3 m).

Máte stále pocit, že byste potřebovali vědět o bifokálních brýlí víc, pak využijte bezplatné a především nezávazné služby návštěvy Optického poradce u vás doma. Tato služba se těší velkému zájmu, ale nebojte se, čekat vás nenecháme a náš Optický poradce dorazí s kufrem plným brýlí kamkoliv a to v co nejbližším termínu, na kterém se domluvíte.

 

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2019 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web