Přihlášení
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Dioptrické brýle v nových barvách

Dioptrické brýle v nových barvách

Marta Gregorová 24.9.2020

Je možné ještě vůbec vymyslet „nové" brýle? Máte pocit, že tady už vše bylo a nic vás nepřekvapí? Tak schválně. Podívejte se na novinky OptikDoDomu.

Retro dioptrické brýle v novém kabátě

Když se řekne retro, vybaví se nám typicky kovové brýlové obruby a odvážné barvy. OptikDoDomu se experimentů s barvami nebojí.

 

 

Něco pro dámy

Dámské retro brýle Jovita Hati red jsou povedeným kouskem.

Okouzlující kombinace kovové očnice a plastových stranic  je originální. Dioptrické brýle Hati zaujmou svým zdobením na stranicích, tři zdobné kamínky jsou nepřehlédnutelné.

 Možná poprvé pochopíte, že vzorované stranice mohou báječně ladit.

Vyzkoušejte si je třeba hned – naše virtuální zrcadlo vám napoví.

Hati red

Hati red

2 299 Kč 1 899 Kč

 

Pánské retro dioptrické brýle v novém kabátě

Na brýle si muži potrpí.

Na druhé straně představa, co vše musí absolvovat, než se jim nějaké brýle zalíbí a ještě k tomu jim padnou, to je pro ně přímo děsivá představa.

U nás nemusí. Pánové, klidně se posaďte doma na gauči a vyzkoušejte si dioptrické brýle online, pomocí našeho virtuálního zrcadla.

Chilly blue 54

Chilly blue 54

1 799 Kč

 

 

 

Značka Icona, kterou dostanete pouze u OptikaDoDomu, nabízí zcela novou kolekci pánských dioptrických brýlí – model Icona Chilly – hned ve dvou barvách: klasické černé a zajímavé tmavě modré barvě.

Pokud dáváte přednost spíše užším brýlovým obrubám, taky si mezi novinkami určitě vyberete.

Stále jsou sice pánové ve výběru dioptrických brýlí malinko opatrnější a zdrženlivější, vybírají spíše „decentní" modely, ale zdaleka ne všichni. I mezi muži přibývá těch odvážnějších. A to je dobře.

A u nás se vyplatí nakoupit třeba hned dvoje brýle. Jedny totiž můžete mít zdarma, pokud využijete naši nejžádanější akci 1+1 druhé brýle zdarma. 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2022 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!