Přihlášení
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Žhavý svět novinek slunečních brýlí Relax

Žhavý svět novinek slunečních brýlí Relax

Liliana Veselá 21.5.2021

Značka Relax je na trhu již 25 let a za tuto dobu přivedla na svět nespočet úspěšných modelů slunečních brýlí. Tento známý český výrobce přináší i letošní rok spoustu novinek pro ochranu Vašeho zraku před slunečními paprsky. Nová kolekce slunečních brýlí Relax přináší mnohá vylepšení a svým designem osloví nejednoho milovníka slunce. Co je tedy vlastně nového?

Nový design a technologie slunečních brýlí Relax

  • Gradientní čočky - odshora dolů stínované čočky vypadají u slunečních brýlí prostě neodolatelně a zajistí Vám komfortní vidění např. i při řízení auta.
  • Platinum lenses - Některé modely mají čočky pokryté speciální oděruvzdornou zrcadlovou vrstvou, která odrazí velkou část slunečních paprsků. Navíc jsou čočky zajímavě zbarvené.
  • Materiál CX Eco - 100% ekologicky rozložitelný materiál, který je dokonale flexibilní a odolný zajišťuje perfektní pohodlí při nošení. Myslet ekologicky je in!
  • Polarizace - Polarizační sluneční brýle Relax snižují oslnění polarizovanými paprsky např. při řízení nebo u vody. Zajišťují také ostřejší vidění.

Dámské sluneční brýle Relax Amanda

Divoká a provokativní - přesně tak si budete připadat, jakmile si nasadíte tyto extravagantní sluneční brýle. Díky jejich polarizačním slunečním čočkám se můžete pustit do každé činnosti, která se Vám zlíbí. Sedněte za volant a vydejte se vstříc dobrodružství. Jděte k vodě a ukažte, že právě Vy jste tou hvězdou. Budou perfektním doplňkem v každé situaci. Odvážné žíhané sluneční brýle Relax Amanda s gradientními čočkami nabízíme hned ve dvou barevných provedeních.

Relax Amanda R0339A

Relax Amanda R0339A

799 Kč 699 Kč

 

Pánské sluneční brýle Relax Arran

Ať už jste příznivcem klasického stylu, nebo volíte raději volnočasový outfit, bude Vám tento model slunečních brýlí Relax skvělým doplňkem. Elegantní kovové provedení sluší prostě každému a pohodlí zajistí polohovatelné nosníky, to vše v antialergenní úpravě. Gradientní čočky brýlí s kvalitním UV filtrem navíc podtrhnou přirozený šarm každého muže.

Relax Arran R1147B

Relax Arran R1147B

699 Kč 599 Kč

Dětské sluneční brýle Relax Majuro

Ve výčtu slunečních brýlí Relax nesmíme zapomínat na dětské modely. Ochrana zraku před slunečními paprsky je i pro ně velmi důležitá. Zajímavý model slunečních brýlí pro děti Relax Majuro zaujme svým tvarem, který bude na dětském obličeji vypadat opravdu neotřele. Ostré hrany modelu doplňují zaoblené linie, a díky tomu působí prostě skvěle. Tento model nabízíme ve dvou barevných provedeních, a to v červené a černé variantě.

Relax Majuro R3082B

Relax Majuro R3082B

579 Kč 449 Kč

Jak nové sluneční brýle Relax objednat?

Všechny sluneční brýle Relax, které naleznete na našich webových stránkách skladem, můžete objednat on-line.

Vybrané modely těchto slunečních brýlí Relax je možné zakoupit i na našich kamenných prodejnách.

Jako dárek k Vaší objednávce od nás dostanete mikrovláknové pouzdro, které Vaše brýle ochrání, a můžete jej využít i k bezpečnému očištění čoček brýlí.

Podívejte se na kompletní nabídku slunečních brýlí Relax v eshopu OptikDoDomu

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!