Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Přeměření zraku optometristou u vás doma

Přeměření zraku optometristou u vás doma

Marta Gregorová 10.6.2020

Specialisté vyšetří váš zrak a pomůžou s výběrem brýlí. U vás doma!

OptikDoDomu nedostal své jméno jen tak náhodou. Je to první oční optika, která za vámi zdarma přijede kamkoliv – třeba k vám domů. K této oblíbené službě přidáváme teď jednu užitečnou novinku. Od června rozjíždíme mobilní vyšetřovnu zraku. Screening očí vám provedeme třeba přímo před vaším bydlištěm nebo kanceláří. Bez čekání a bez rizika nákazy. Služba prozatím funguje pro Středočeský, Plzeňský, Karlovarský kraj, Prahu a některé další přilehlé okresy.

První mobilní vyšetřovna zraku v České republice

Horkou novinkou letošního léta je vůbec první mobilní vyšetřovna zraku v ČR. Jak vypadá? Vybudovali jsme ji v prostorném obytném autě a splňuje všechny nezbytné náležitosti pro moderní screening zraku. Od června k vám tak může přijet nejen oční specialista, ale také optometrista, který si detailně posvítí na váš zrak.

Díky pojízdné vyšetřovně zraku už nemusíte ztrácet čas v čekárnách nebo prodejnách. Váš zrak přeměříme, kdekoliv si řeknete. Třeba přímo v areálu vašeho podniku nebo před vaším bydlištěm. Navíc se nemusíte bát ani toho, že během čekání od ostatních lidí chytnete nějaký bacil.  Vyšetření si totiž domluvíte na přesně stanovený čas a v mobilní vyšetřovně se potkáte jen s optometristou. Samozřejmostí je také to, že velmi důsledně dodržujeme všechna preventivní hygienická opatření. 

Zdá se vám, že hůř vidíte? Už vám nevyhovují současné dioptrické brýle? Objednejte si screening zraku v naší mobilní vyšetřovně a dozvíte se vše o stavu svých očí. 

Všechny podrobnosti o této novince, najdete na našich webových stránkách.

Už déle než 10 let vám šetříme čas i peníze. Díky OptikDoDomu nemusíte vážit cestu do kamenné oční optiky a tam ještě navíc čekat, než na vás přijde řada.

Originální kolekci dioptrických brýlí vám přivezeme, kamkoliv si řeknete. Opravdu. Provizorní oční optiku uděláme třeba ve vašem obýváku, ve vaší chatě nebo v kanceláři. Na zkoušení tak budete mít klid a vaše rodina, přátelé nebo kolegové vám pomůžou s výběrem brýlových obrub.

Kvalitní dioptrické brýle pod 2 000 Kč

  OptikDoDomu - navštívíme vás s kolekcí brýlí zdarma po celé ČR

Specialista na oční optiku během návštěvy odpoví na vaše dotazy a poradí, jak získat kompletní dioptrické brýle co nejlevněji.

U OptikDoDomu totiž kromě pravidelných akčních nabídek často probíhají speciální slevy, které dokážou z už tak příznivých cen udělat ceny ještě nižší.  

 

Jak je to možné? Sami navrhujeme design brýlových obrub a ty si pak necháváme vyrábět napřímo bez prostředníků. 

Do výsledné cenovky se díky tomu nepromítají třeba náklady distributorů nebo obchodníků.

Značkové brýlové obroučky a kvalitní dioptrická skla proto u nás snadno pořídíte za méně než 2 000 Kč. 

 

Kromě příznivých cen vás potěšíme také rychlostí dodávky. Všechny obroučky máme skladem a brýlová skla připravujeme ve vlastním zábrusovém centru. Díky tomu se z nových dioptrických brýlí značky Icona budete radovat nejpozději za 5 pracovních dnů.

Zní to lákavě? Vyplňte kratičký formulář a my se vám brzy ozveme, abychom se domluvili na podrobnostech společného setkání. 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!