Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Novinka - brýle s úpravami (nejen) pro řidiče

Novinka - brýle s úpravami (nejen) pro řidiče

13.10.2014

Zpozornět by měli především řidiči, nositelé brýlí, kteří hledají maximální komfort vidění za jakýchkoliv podmínek a ti, kteří tráví hodně času sledováním LED displejů.

Brýlové čočky s úpravou GLARE

jsou určené k běžnému celodennímu nošení. Poskytují dokonalou ochranu zraku proti UV záření a velmi silnou proti HEV světlu (modrofialové světlo, které je vysokoenergetické, uvádí se zkr. HEV – High Energy Visible), z něhož odfiltrují cca 60% energie.
Chrání všechny, kteří tráví hodně času sledováním LED displejů, tzn, PC, telefonů, tabletů apod., které vyzařují mnohem více HEV světla než dřívější techologie.

Za zhoršených světelných podmínek, např. za soumraku nebo v mlze mají rozjasnující účinek a zvyšují kontrast vidění. To ocenují zejména řidič a pacienti s VPMD.

Speciální revoluční úprava brýlových čoček Glare tkví v nové technologii, kdy se vakuovým způsobem nanáší na brýlové čočky – minerální i plastové.

2-590x100.gif

Co dokáže povrchová úprava čoček Glare?

  • zajistí 100 % filtraci UV záření
  • splňuje normu EN ISO 14889 pro řízení vozidel ve dne i v noci
  • vhodná úprava pro běžné čiré brýlové čočky i samozabarvovací čočky
  • filtruje „modré světlo"
  • žluté zabarvení filtruje oslňující spektrum světla, zejména od xenonových světlometů
  • rozjasňují a zostřují vidění za mlhy i za šera
  • vhodné i pro pacienty s VPMD (Věkem podmíněná makulární degenerace), kteří potřebují co nejvyšší ochranu před vysokoenergetickým modrým světlem
  • pohodlná, inteligentní úprava brýlových čoček pro každého i pro každodenní nošení

Hledali jste ve slovníku, co znamená „glare"? Našli jste záře? Možná také označení pro nežádoucí jev po laserovém refrakčním zákroku nebo tzv. „glare" označuje kruhy a pocit rozostření kolem světelných zdrojů, např. světel aut.

Vychytávka pro brýlové čočky – unikátní úprava Glare – je vyvinuta právě proto, aby Vám nic z toho nepřekazilo Vaši jízdu autem ve dne nebo v noci.

Chcete vědět víc? Pak neváhejte a ozvěte se nám nebo prostřednictvím jednoduchého formuláře si objednejte nezávaznou a bezplatnou návštěvu Optického poradce.

 

{control cta horizontal}

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!