Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Druhé brýle zdarma

Druhé brýle zdarma

13.10.2014

OptikDoDomuSlova jsou jen slova a můžeme a nemusíme jim věřit. Chceme se přesvědčit na vlastní oči. A protože se jedná o brýle, mluvíme-li o dioptrických brýlích, pak si nemůžeme dovolit nějaké experimenty. Nejen kvůli vynaloženým investicím, ale také proto, že brýle opravdu potřebujeme.

 

Přesvědčte se na vlastní oči

Hledáte-li kvalitní brýle za nejlepší ceny, pak strávíte dlouhý čas hledáním na internetu... Škoda času. Zkuste si prohlédnout atraktivní internetový obchod rodinné oční optiky OptikDoDomu. Možná, že už dál hledat nebudete. Právě tady a teď Vám nabízíme výjimečnou slevu na Vaše brýle.

1+1 – druhé brýle se skly Profi 1,5 zdarma

Brýle + dioptrická skla se všemi úpravami – hydrofobní a antireflexní vrstvou. Zaplaťte jedny brýle a druhé dostanete zdarma.

Příklad: Obruba: 1 199 Kč, čočky Profi 1,5: 1 799 Kč, celkem 2 998 Kč. Vyberte si kterékoliv jiné obruby, s čočkami Profi 1,5 je dostanete zdarma. (Pokud máte lékařský předpis na dvoje brýle, můžete mít další slevu až 744 Kč.)

Nebo

1+1 – druhé brýle se slunečními čočkami zdarma

Brýle + dioptrická skla se všemi úpravami (čočky Profi 1,5), zaplaťte jedny a vyberte si zdarma druhé brýle se slunečními čočkami Color Profi 1,5 nebo kterékoliv sluneční brýle Icona.

Příklad: Obruba 1 199 Kč, čočky Profi 1,5: 1 799 Kč. Celkem: 2 998 Kč. Vyberte si kterékoliv jiné obruby, s čočkami Color Profi 1,5 je dostanete zdarma. (Pokud máte lékařský předpis na dvoje brýle, můžete mít další slevu až 744 Kč.)

 

A navíc:

  • Doživotní záruka na brýlové obruby (záruka se vztahuje na jakékoliv poškození brýlové obruby i vlastní vinou)

  • OptikDoDomu nabízí vlastní kolekce značkových brýlí Icona a Jovita, brýle jsou až o 50% levnější než v kamenných optikách

  • Všechny brýle mají certifikát „CE“

 

Je takový obchod důvěryhodný?

Rodinná oční optika OptikDoDomu je společnost, jejíž zakladatel Petr Seidl získal prestižní ocenění Živnostník roku díky jedinečnému „nápadu“ – nabízet brýle a dioptrická brýleza nejnižší ceny, a to nejen v kamenných prodejnách a v internetových obchodech, ale také prostřednictvím Optických poradců, kteří přivezou brýle přímo za zákazníkem. Objednat si návštěvu Optického poradce je snadné, zdarma a k nákupu brýlí Vás nezavazuje.

1+1.jpg

 Jak tedy získat brýle 1+1 zdarma? Stačí nás kontaktovat nebo vyplnit formulář a my se Vám obratem ozveme, domluvíme návštěvu Optického poradce a do 5 dní budete mít své nové kvalitní dioptrické brýle doma. Objednat druhé brýle nemusíte pro sebe, ale pro kohokoliv z Vaší rodiny.

 Uvedené ceny jsou opravdu konečné. Nic víc nezaplatíte. Stále nevěříte? Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy nebo Vás ještě možná přesvědčí reference našich zákazníků. Společnost OptikDoDomu najdete nově i na facebooku. Jste srdečně zváni.

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!