Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Když potřebujete brýle rychle

Když potřebujete brýle rychle

13.10.2014

Brýle rychleZákon schválnosti většinou funguje naprosto spolehlivě. Když něco potřebujete, zrovna se stane něco, co Vaše plány může zcela změnit. Ačkoliv mnohdy jde o závažnější situace, rozbité brýle jistě nejsou nic příjemného. Pokud se Vám právě teď brýle rozbily nebo naopak potřebujete dioptrické brýle co nejdříve, pak jste zde na správné adrese.

 

Brýle do hodiny, brýle expres, brýle do 24 hodin. Ano, takové možnosti trh s dioptrickými brýlemi opravdu nabízí. Dokonce čtecí brýle ani nemusíte kupovat v optice. Prostě si je koupíte v drogerii, v supermarketu nebo na benzínové pumpě.

Co získáte

 • brýle rychle

 • čtecí brýle – tzv. hotovky jsou levné a okamžitě k použití, ale POZOR! Jedná se pouze o napodobeninu brýlí v pravém slova smyslu. Jsou jen do určité velikosti dioptrií a vyrobeny univerzálně pro stejnou vzdálenost zornic. Zapomenout můžete na jakoukoliv úpravu. Navíc při dlouhodobém používání takových brýlí může dojít ke zhoršení vidění, bolestem hlavy apod.

 • „brýle do hodiny“ – snad každý se již s tímto termínem setkal, představa velmi lákavá

 • Ale

  • jak je možné vyrobit brýle do hodiny, když jindy to trvá alespoň týden?

  • jsou takové brýle stejně kvalitní?

  • máte opravdu výběr brýlí podle Vašeho přání, typu atd.?

  • máte stejné záruky a garanci vrácení peněz?

optikdodomu02.jpg

Rozumíme tomu, že potřebujete brýle rychle. Ale do 24 hodin lze vyrobit maximálně brýle bez jakékoliv speciální úpravy. Zapomeňte na multifokální brýle, kombinace různé barvy, antireflexní úpravy, vyšší cylindrické hodnoty, ztenčení čoček apod.


Pokud potřebujete korekci do cca 2–3 dioptrií bez astigmatismu a nevadí Vám omezený výběr, jistě najdete brýle rychle. Při vyšších refrakčních vadách je jednoznačně nejvhodnější zakázková výroba.


Brýle do 5 dnů

Naše rodinná oční optika OptikDoDomu Vám vyrobí kvalitní dioptrické brýle do 5 dnů, a to se všemi potřebnými úpravami. Víme, že brýle potřebujete, sami brýle nosíme. Vaše dioptrické brýle zabrousíme podle Vašich hodnot na lékařském předpise, odečteme příspěvek pojišťovny. Stačí nám také rozměry od Vašeho optometristy. Navíc Vám garantujeme celoživotní záruku na obruby, a to i v případě poničení vlastní vinou. Samozřejmostí je garance vrácení zboží a peněz v zákonné lhůtě. Jistě Vás kromě kvality našich brýlí zaujme i jejich cena, která je ve srovnání s podobnými modely brýlí až o polovinu nižší. Nevěříte?


Přesvědčte se – reference našich zákazníků jsou naši největší reklamou a také potvrzením, že u nás neplatí, že „práce kvapná, málo platná“.

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web