Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak vybrat vhodné brýle?

Jak vybrat vhodné brýle?

13.10.2014

sq_jak-spravne-vybrat-velikost-obruby.jpgKlasická otázka každého, kdo se dozví, že bude muset také nosit dioptrické brýle, nebo si prostě jen chce pořídit nové, například modernější apod. Je pravdou, že brýle jsou pro většinu populace poměrně drahou záležitostí a je sice možné koupit nějaké brýle v akci, kdy z hlediska ceny uspoříte nemalou částku, nicméně vzhledem k tomu, jak často je budete používat, je dobré věnovat výběru ideálních brýlí nějaký čas. Jak vybrat vhodné dioptrické brýle? Pokusíme se vám s tím poradit.

2-590x100.gif

Jak často budete brýle mít

Důležitou roli hraje skutečnost, zda jste dalekozrací, či krátkozrací. Druhá skupina lidí (krátkozrací, tedy ti, kdo vidí špatně na dálku) budou muset dioptrické brýle nosit prakticky pořád, a proto by měli klást maximální důraz na pohodlí a komfort při nošení. Samozřejmě tím nechceme říct, že by si lidé s krátkozrakostí nemohli zakoupit levné brýle v akci, protože i ty mohou být samozřejmě kvalitní, nicméně by měli opravdu myslet na to, že je budou mít na sobě víceméně pořád.

Další faktory

Víceméně všechny další faktory, které do správného výběru dioptrických brýlí vstupují, už se nedají řešit objektivně. Existují samozřejmě poučky, jaký design brýlí se hodí pro jaký typ obličeje apod., nicméně každý má samozřejmě zcela jiný vkus a důležité vždy je, aby se v brýlích cítil pohodlně především jejich nositel. I ty nejlevnější brýle v akci mohou příjemně působit na osobě, která by je podle těchto teoretických návodů nosit neměla, například vzhledem ke tvaru obličeje.

Když to tedy shrneme, při výběru brýlí dbejte především na to, jak se v nich cítíte. Pokud chcete ušetřit a nakupujete brýle na internetu, vybírejte si vždy takový obchod, který vám je umožní zdarma vyzkoušet. Pokud vám něco není jasné, chcete se poradit apod., nebojte se ozvat a zeptat se. Brýle budete nosit často, ale to neznamená, že musíte mít ty nejdražší a nemůžete si koupit levné brýle v akci, pokud vám vyhovují.

 

{control cta horizontal}

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!