Přihlášení
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Kancelářské čočky a jejich využití

Kancelářské čočky a jejich využití

Marta Gregorová 21.2.2018

Kancelářské nebo-li office čočky

 

Díky rostoucím nárokům a potřebám na vidění v zaměstnání, se vyvinuly speciální brýlové čočky, vhodné především při práci v kanceláři.

Tento typ brýlových čoček není mezi zákazníky příliš znám, pokusíme se tedy objasnit v čem kancelářské čočky spočívají a pro koho jsou vhodné.

Každý člověk, většinou po 45. roce života, potřebuje brýle na čtení. Jedná se o presbyopii, kdy čočka ztrácí svou pružnost a schopnost zaostřovat.

Prvními příznaky bývá oddalování textu, protože při pohledu do blízka se nedaří oku zaostřit. Brýle na čtení jsou měřeny cca na 40 cm a pracovní vzdálenost na počítači bývá cca 60 – 100 cm.

  

Levita red

Levita red

Levita red

Jsou kancelářské čočky vhodné pro mě? 

Kancelářské čočky vám budou vyhovovat tehdy, potřebujete-li vidět na čtení, na práci s počítačem, popřípadě na klienta za počítačem.

Kancelářské čočky jsou zjednodušená verze multifokálních čoček, kdy pohled do dálky není při aktivitách uživatele důležitý nebo nemá do dálky žádnou korekci.

Kancelářské brýle jsou tedy určeny pro ty, kdo mají jako prioritu komfortní a pohodlný pohled na střední vzdálenost a na čtení. Čočky jsou řešeny plynulým přechodem dioptrií, přičemž ve směru progresivního kanálu nahoru dochází k postupnému úbytku dioptrických hodnot. Kancelářská čočka je vyrobena individuálně dle požadavků zákazníka.

Díky kancelářským čočkám tedy vidíme „dále do blízka“.  

Dále by Vás mohlo zajímat:

Kancelářské brýlové čočky

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2022 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!