Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
K čemu jsou dobré polarizační brýle?

K čemu jsou dobré polarizační brýle?

Marta Gregorová 21.5.2020

Polarizační brýle jsou pro náš zrak důležité. Chrání zrak před UV zářením, snižují námahu očí, jsou prevencí očních nemocí, umožňí řidičům výhled proti slunci, které se odráží od mokré vozovky. Celkově zvyšují kvalitu vidění.

Co je to polarizace ?

Denní světlo se prostorem šíří ve vlnách, které kmitají. Odražené (polarizované) světlo se pohybuje ve dvou rovinách – horizontální a vertikální. Světlo polarizované vertikálně je pro nás užitečné, neboť nám umožní vidět kontrastně a barevně. Oproti tomu světlo horizontálně polarizované vytváří oslnění a optické šumy. Právě k potlačení horizontálně polarizovaného světla slouží polarizační filtr.

Sluneční brýle

Sagi demi 52

Sagi demi 52

 

 

Polarizační čočky mají uvnitř speciální folii, která připomíná včelí plást. Díky této folii nejsou propouštěny horizontální paprsky a nežádoucí odrazy.

Díky brýlím, které mají polarizační filtr, je vidění kontrastní, pohodlné a bez oslnění.

Polarizační brýle zajistí vynikající vnímání barev, ostré vidění, bezpečnou ochranu před slunečním zářením a citelnou úlevu od únavy očí.

Pro koho jsou polarizační brýle určeny? 

Polarizační brýle oceníte v každodenním životě, při rybaření nebo sportu.

Brýle s polarizací minimalizují možnost oslnění v momentech, kdy potřebujeme vidět, proto jsou vhodnou pomůckou pro řidiče. Speciálně pro řidiče byly vytvořeny brýlové čočky DriveWear. Čočky DriveWear jsou samozabarvovací polarizační čočky, které se zabarví podle intenzity UV záření. Jsou to jediné čočky, které tmavnou i za čelním sklem automobilu.
Jak poznám polarizační brýle ?

Na to existuje jednoduchý test. Když dáte dvoje polarizační brýle za sebe, je přes ně vidět. Otočíte-li však jedny o 90 stupňů, stanou se neprůhlednými.  

 

Icona Marafa brown

Icona Marafa brown

999 Kč

 

Když se rozhodnete pořídit si samozabarvovací čočky, dostanete k nim designové obroučky skoro zadarmo. Na obruby rozdáváme slevu podle věku

Na Vašich cestách autem přejeme hodně šťastných kilometrů, jasný pohled a veselou mysl.

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

 

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!