Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak probíhá návštěva optického poradce?

Jak probíhá návštěva optického poradce?

Klára Seidlová 5.2.2013

Jak probíhá návštěva optického poradce

Rádi byste si vyzkoušeli a koupili nové brýle, ale nechce se vám chodit do kamenné optiky?

Možná optiku nemáte pár kroků od domu. Navíc je docela dobře možné, že nebudou mít žádné brýle, které vám dokonale sednou a cesta do optiky pak bude zbytečná.  

Naštěstí nikam chodit nemusíte. Náš optický poradce přijde za vámi kdekoliv po celé ČR! Schůzka je zdarma a nezávazně

Optický poradce vám přinese kolekci našich značkových dioptrických brýlí Icona a Jovita. Jakýkoliv model si tedy budete moci vyzkoušet dle libosti.

Podívejte se na reference

Pokud si vyberete obrubu, optický poradce vám doporučí vhodné čočky, podle Vašich individuálních potřeb  - samozabarvovací čočky, bifokální i multifokální brýle nebo sluneční dioptrické čočky. Ke každým čočkám si můžete vybrat zajímavou slevu na brýle.

Dioptrické brýle zhotovíme na základě předpisu od očního lékaře nebo jinak naměřených dioptrických hodnot. Příspěvek na lékařský předpis od pojišťovny vám ihned odečteme. 

Hotové brýle vám doručíme kurýrní službou  a zaplatíte při převzetí. Jako dárek dostanete pevné pouzdro a hadřík na čištění brýlí. 

Návštěva optického poradce Vás k ničemu nezavazuje. Nejste nuceni k žádnému nákupu. Je to jen vaše volba. Vyberte si  nejvýhodnější slevu na brýle.

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!