Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Tajemství výroby brýlových obrub odkryto!

Tajemství výroby brýlových obrub odkryto!

13.10.2014

tajemství.pngKlasické brýlové obruby se vyrábí ve 25ti a více technologických krocích. Grafický návrh a samotná výroba každé dioptrické obruby je prolínání mnoha odvětví - od návrhu designu, tvorby technického výkresu, který popisuje rozměry a tvar obruby až po vlastní návrh barevné kombinace, umístění loga na obrubu a zpracování příslušenství jako je pouzdro či čistící mikrovlákno. Brýlová obruba je z 90% ruční práce a stává se tak unikátní součástí celkového zpracování.

Na některé kroky se používají průmyslové postupy pro hromadnou výrobu, ale většina kroků musí být tvořena precizní ruční prací. Jedná se hlavně o broušení, svařování, barvení, potisk a vlastní vyrovnávání obruby.

2-590x100.gif

tajemství 2.pngKaždá dioptrická obruba má svoji dobu výroby, která je daná technologickou složitostí. Není výjimkou, že se dioptrická obruba vyrábí 3 a více měsíců tak, aby kvalita odpovídala očekávání svého konečného majitele. Těšit se můžete na článek s videem přímo ze zákulisí výroby dioptrických obrub!

 

 

{control cta horizontal}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!