Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak se správně starat o své brýle?

Jak se správně starat o své brýle?

13.10.2014


rozbité brýle.jpgZákladem pravidlem péče o brýle je slušné zacházení. Péči o brýle lze rozdělit do dvou hlavních oblastí:
1. Ochrana a čištění čoček
2. Zacházení s rámem brýlí a stranicemi

ČOČKY

Každá čočka je méně či více náchylná na poškrábání, čemuž lze efektivně předcházet. Nikdy nepokládejte brýle na čočku, ale odkládejte je tak, aby byly položeny na rám brýle. Čočky v žádném případě nečistěte kapesníkem nebo kusem oblečení, tím vlastně brousíte čočku prachem a ihned tak způsobíte poškrábání .
Při péči o brýle vždy čočky čistěte tak, že je opláchnete vlažnou vodou, a poté je utřete mikro hadříkem. Pokud jsou čočky mastné, namočte je do vody s několika kapkami citrónu. 

1-590x100.jpg

RÁM

Důležité je také správné zacházení s rámem brýlí. Dbejte na to, aby byl šroubek v pantu utažený, aby nedocházelo k postupnému vykloubení stranice. Pokud je na rámu nastavitelný nosník, nastavte ho pouze jednou, abyste předešli únavě materiálu.

Jaké je to nejnutnější minimum?

160_F_28768381_pbQvZyt50ZBe42CFoOyfFCJXPhBA5Cnl.jpgDobře pečovat o své brýle znaméná používat pevné ochranné pouzdro a po každém použití v něm brýle uchovávat.

 

 

{control cta horizontal}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!