Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Upozornění: čtecí brýle, které koupíte v hypermarketech, nejsou správná volba

Upozornění: čtecí brýle, které koupíte v hypermarketech, nejsou správná volba

13.10.2014


1293041063Fw3ZPF.jpgMnoho lidí řeší ztrátu dioptrických brýlí nákupem levných čtecích brýlí jako krátkodobé řešení a postupem času se u mnohých z nich toto řešení stane dlouhodobým. Proč? Odpověď je jednoduchá – cena brýlí. Jsou levné, stojí maximálně pár set korun. Nemusíte řešit návštěvu optika a váhat při výběru dioptrických obrub a kvalitních dioptrických čoček.

 

O čtecí brýle se nemusíte nijak obávat či starat, stojí jen pár korun a nějak přes ně také vidíte.

Má to ovšem jedno velké „ALE"!

POZOR! Čtecí brýle koupíte s hotovými čočkami o stejné síle dioptrie u obou očnic. Tedy stejná korekce na pravé i levé oko.1291228889147W03.jpg

Většina lidí, kteří používají brýle, potřebuje na každé oko jinou sílu dioptrie. Nehledě na to, že čtecí brýle seženete většinou s dioptriemi, které jsou po půl dioptriích,ale oko může mít i dioptrii +0,75. Výsledkem je, že se vaše oko musí přizpůsobovat a tím si ničíte zrak.

2-590x100.gif

Nevalná kvalita čtecích brýlí a jejich design je tedy opravdu jenom krátkodobé, krizové řešení.

Vyberte si raději kvalitní dioptrické obroučky a čočky podle receptu od vašeho očního lékaře. Díky internetu a stále větší konkurenci na optickém trhu, dnes již kvalitní dioptrické brýle na míru pořídíte od 1500,-Kč. Novinkou na našem trhu je například služba OptikDoDomu, cenově výhodná a pohodlná varianta jak si pořídit kvalitní brýle.

{control cta horizontal}

HLEDÁTE PŘIVÝDĚLEK?

Chcete lidem ve svém okolí nabízet brýle až o 50% levněji než v kamenných očních optikách?
Podívejte se na krátké video:

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web