Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Co je trend? Ztenčené brýlové čočky

Co je trend? Ztenčené brýlové čočky

13.10.2014


ztenčené brýlové čočky.jpgPlastové ztenčené brýlové čočky neustále získávají na popularitě. Ztenčené brýlové čočky (tzv. vysokoindexové) jsou vyráběny z optických materiálů s vyšším indexem lomu, který umožňuje výrazné ztenčení středové nebo okrajové tloušťky čoček při zachování stejných dioptrických kvalit.

Výhody ztenčených čoček ocení lidé s vyšší zrakovou vadou.

Z estetického hlediska působí ztenčené čočky v brýlové obrubě méně rušivě. Díky menší tloušťce jsou i výrazně lehčí, což zvyšuje pohodlí nositeli. Oproti minerálním (skleněným) ztenčeným brýlovým čočkám vynikají plastové ztenčené brýlové čočky zejména vyšší odolností proti rozbití a nízkou vahou.

{control EBform factory}

Ztenčené brýlové čočky plastové jsou měkčí než skleněné a tudíž náchylnější k poškrábaní, nicméně jsou odolnější proti rozbití. Po speciální úpravě "tvrzení" je plastová čočka odolnější vůči poškrábaní a stává se adekvátní náhradou čoček skleněných. Tvrzení plastových čoček se dnes stává běžnou součástí pro pohodlné používání a trvanlivost čoček.

2-590x100.gif

Každá brýlová čočka ať plastová nebo skleněná odráží určitou část dopadajícího světla. Antireflexní vrstva snižuje odrážení světla a tím propouští více světla k očím. To vede k menší námaze očí a tím i zvyšuje podlí při nošení.

antireflex.jpgAntireflexní úpravu oceníte zejména při umělém osvětlení, pří řízení vozidla a především tam kde vládnou zhoršené světelné podmínky. Zvyšuje ostrost a kvalitu vidění. Při řízení s brýlemi s antireflexní vrstvou jsou světla protijedoucích aut lépe ohraničená a neoslňují tolik jako bez použití této úpravy. Proto tedy doporučujeme antireflexní úpravu pro plastové čočky, tedy i ztenčené.

Kvalitní a cenově dostupné ztenčené dioptrické čočky nabízí ojedinělý koncept oční optiky OptikDoDomu. Módní brýlové obruby, ztenčené čočky na míru a spolehlivé informace dodá prostřednictvím sítě Optických poradců a nebo v kamenných prodejnách v Rakovníku,Trutnově, Praze, Kladně a Náchodě.

Vyzkoušejte si objednávku Optického poradce, OptikaDoDomu.

{control cta horizontal}

Zajímá Vás možnost přivýdělku v oboru oční optiky?

optikdodomu_stat.jpg

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!