Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Co je trend? Ztenčené brýlové čočky

Co je trend? Ztenčené brýlové čočky

Marta Gregorová 24.5.2017

Jsou ztenčené brýlové čočky trendy a výhodné?

Plastové ztenčené brýlové čočky neustále získávají na popularitě. Ztenčené brýlové čočky (tzv. vysokoindexové) jsou vyráběny z optických materiálů s vyšším indexem lomu, který umožňuje výrazné ztenčení středové nebo okrajové tloušťky čoček při zachování stejných dioptrických kvalit.

Výhody ztenčených čoček ocení lidé s vyšší zrakovou vadou

Z estetického hlediska působí ztenčené čočky v brýlové obrubě méně rušivě. Díky menší tloušťce jsou i výrazně lehčí, což zvyšuje pohodlí nositeli. Oproti minerálním (skleněným) ztenčeným brýlovým čočkám vynikají plastové ztenčené brýlové čočky zejména vyšší odolností proti rozbití a nízkou vahou.

Ztenčené brýlové čočky plastové jsou měkčí než skleněné a tudíž náchylnější k poškrábaní, nicméně jsou odolnější proti rozbití. Po speciální úpravě "tvrzení" je plastová čočka odolnější vůči poškrábaní a stává se adekvátní náhradou čoček skleněných. Tvrzení plastových čoček se dnes stává běžnou součástí pro pohodlné používání a trvanlivost čoček.

Každá brýlová čočka, ať plastová nebo skleněná, odráží určitou část dopadajícího světla. Antireflexní vrstva snižuje odrážení světla a tím propouští více světla k očím. To vede k menší námaze očí a zvyšuje pohodlí při nošení.

Antireflexní úpravu oceníte zejména při umělém osvětlení, pří řízení vozidla a především tam, kde vládnou zhoršené světelné podmínky.
Zvyšuje ostrost a kvalitu vidění. Při řízení s brýlemi s antireflexní vrstvou jsou světla protijedoucích aut lépe ohraničená a neoslňují tolik jako bez použití této úpravy. Proto tedy doporučujeme antireflexní úpravu pro plastové čočky ztenčené i neztenčené.

OptikDoDomu nabízí cenově dostupné ztenčené dioptrické čočky, módní brýlové obruby a velice oblíbenou a žádanou službu návštěvy OptikaDoDomu
Vyzkoušejte nakupovat bezpečně online nebo navštivte některou z našich kamenných prodejen, které máme na sedmi místech republiky.

Možnosti nákupu
dioptrických brýlí u OptikDoDomu

Vybírejte
v pohodlí domova
ikonka s fajfkou - navštívíme vás zdarma po celé čr

Navštívíme vás zdarma
a nezávazně po celé ČR

ikonka předpisu

Stačí mít jen předpis
nebo znát svoje hodnoty

ikonka balíčku kurýra

Hotové brýle vám doručí
kurýrní služba

pozvat otpikadodomu
Eshop
s virtuálním zrcadlem
ikonka virtuálního zrcadla

Vyberte si obroučky online
pomocí virtuálního zrcadla

ikonka správné volby

Pomůžeme vám zvolit
správná brýlová skla

ikonka garance vrácení peněz

Garantujeme vrácení
peněz do 14 dnů

prohlédnout eshop
Navštivte naši
kamennou prodejnu
ikonka přeměření zraku

Pravidelně měříme zrak

ikonka servisu brýlí zdarma

Veškerý servis brýlí
zdarma

ikonka velkého výběru obrub za nejlepší ceny

Velký výběr obrub
za nejlepší ceny

kamenné prodejny
E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!